Laisvalaikis

Dar daugiau patogumo apsipirkti „Oze“ – ilginamas darbo laikas

Situacijai dėl koronaviruso pandemijos šalyje gerėjant ir vyriausybei švelninant ribojimus, verslininkai atsižvelgia į augantį žmonių aktyvumą. Norint suteikti daugiau patogumo apsipirkti ir gauti norimas paslaugas ilgėjančiomis dienomis bei geriau paskirstyti lankytojų srautus, keičiamas prekybos ir pramogų centro „Ozas“ darbo laikas. Jame veikiančios parduotuvės ir paslaugų tiekimo vietos veiks valandą ilgiau – pirmadienį–šeštadienį nuo 10 iki 22 val., o sekmadieniais – iki 21 valandos.

Ilginti prekybos ir pramogų centro „Ozas“ darbo laiką nuspręsta, kad pirkėjai galėtų laisviau planuoti savo laisvalaikį – šiltomis vasaros dienomis, kai temsta ganėtinai vėlai, šalies gyventojai dažnai apsiperka ir vakare ar tiesiog užtrunka ilgiau. Pamažu atlaisvinant karantino reikalavimus, tokia tendencija, panašu, tik stiprės. Tad ilgesnis darbo laikas suteiks daugiau galimybių lankytojams pasinaudoti prekybos ir pramogų centro „Ozas“ teikiamomis paslaugomis neskubant ir patogesniu jiems metu.

Pokyčius taip pat paskatino noras sudaryti galimybes apsipirkti laikantis būtinų saugumo priemonių – pagal LR Vyriausybės reikalavimus, parduotuvėse vienam žmogui turi būti užtikrintas bent 10 kv. m prekybos plotas. Jei parduotuvė yra mažesnė, galima aptarnauti vieną žmogų arba tik turinčius Galimybių pasą. Tad parduotuvėms dirbant ilgiau ir geriau pasiskirstant lankytojų srautams, saugiai apsipirkti galės daugiau žmonių.

„Galimybė „Ozo“ lankytojams apsipirkti patogiai ir saugiai – mūsų prioritetas. Atnaujinus veiklą iki šiol vykdome elektroninę lankytojų srautų stebėseną ir kontrolę, pasitelkėme papildomus apsaugos darbuotojų pajėgumus, kurie pagal sistemų duomenis kontroliuoja žmonių srautus ir užtikrina, kad lankytojai nesibūriuotų, išlaikytų reikiamus atstumus ir tinkamai dėvėtų veido kaukes. Prie didesnio saugumo ir geresnio lankytojų srauto pasiskirstymo prisidės ir ilgesnis darbo laikas“, – teigia prekybos ir pramogų centro „Ozas“ turto valdytoja Ina Augulienė.

Ji mini, kad nors Lietuvoje mažėja susirgimų COVID-19 skaičius, vis daugiau žmonių yra paskiepyta, tačiau prekybos ir pramogų centre „Ozas“ ir toliau bus imamasi iki šiol pasiteisinusių saugumo priemonių. Niekur nedings prie kiekvieno įėjimo ir išėjimo, liftų, eskalatorių, bankomatų ir tualetų įrengtos dezinfekcinės stotelės. Taip pat nuolat bus dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai.

Remiantis LR Vyriausybės rekomendacijomis ir siekiant užtikrinti pakankamą oro apykaitą, reguliariai vėdinamos patalpos atidarant langus, jei tik tai leidžia oro sąlygos. Visu pajėgumu veikia ir vėdinimo sistema, kurioje sumontuoti CO2 kiekį patalpose stebintys ir geresnę oro kokybę bei tuo pačiu saugumą padedantys užtikrinti matuokliai. Prie didesnio lankytojų saugumo prisideda ne tik darbuotojų vakcinavimas, bet ir reguliarus testavimas – nuomininkai gali sudaryti sutartį su prekybos ir pramogų centro „Ozas“ antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje veikiantis REZUS.LT kraujo laboratorijos testavimo punktas suteikia galimybę nuomininkams sudaryti sutartį su kraujo laboratorija dėl darbuotojų testavimo. Punkte galima atlikti testus, kurie suteikia galimybę naudotis galimybių pasu.

Dėl šių sprendimų dar praėjusią vasarą „Ozo“ prekybos ir pramogų centrui pirmajam Lietuvoje suteiktas tarptautinis „COVID-19 compliant“ saugumo sertifikatas. Jis patvirtina, kad prekybos ir pramogų centre aiškiai suprantami bei įgyvendinami galiojantys įstatymai ir vyriausybės rekomendacijos, laikomasi veiksmingiausios pasaulinės praktikos kovoje su viruso plitimu.

„Dedame visas pastangas, kad kiekvienas lankytojas galėtų apsipirkti saugiai ir jam patogiu metu. Pastebime, kad lankytojai noriai laikosi reikalavimų. Toks sąmoningumas užtikrina, kad viruso sklaida būtų ženkliai apribota, o pandemija būtų kuo greičiau suvaldyta“, – sako I. Augulienė.

Anot jos, gerėjanti situacija leidžia lankytojams išnaudoti vis daugiau prekybos ir pramogų centro „Ozas“ teikiamų naudų – čia jau pradėjo veikti mokymo plaukti baseinas „Plaukimo šeima“, atidarytas naujas „VAPIANO“ restoranas, gastrobaras „+++“ ir didžiausia bei moderniausia Lietuvoje gyvūnų prekių parduotuvė, klinika, kirpykla ir viešbutis „Pet City“. Netrukus užsukti pakvies restoranai „Grill London“, „Olive Kitchen“ ir didžiausias šalyje pramogų centras „O‘Learys“.

Pranešimą paskelbė: Monika Zavistauskaitė, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą