Itin aukštos kokybės gaiviųjų gėrimų gamintojas „Fentimans Ltd UK” ir tarptautinė alkoholiniais gėrimais prekiaujanti grupė „Liviko“ pasirašė sutartį dėl išskirtinių prekės ženklo atstovavimo ir produktų platinimo teisių visose Baltijos šalyse. Iki šiol „Fentimans“ prekės ženklas „Liviko“ grupės buvo atstovaujamas tik Estijoje, o Lietuvoje ir Latvijoje produktus platino kitos bendrovės.
Nuo 1997 metų Lietuvos rinkoje veikiančios UAB „Liviko“ generalinė direktorė Eiva Pocienė džiaugiasi įmonės produktų krepšelį papildžius vienam geriausiai pasaulyje vertinamų gaiviųjų gėrimų prekės ženklų. „Drinks Internation“ ataskaitos duomenimis 2020 metais „Fentimans“ pateko tarp trijų perkamiausių ir madingiausių toniko prekių ženklų pasaulyje.
„Tai gerai žinomas ir giliomis tradicijomis besivadovaujantis, tačiau inovatyviais produktais nuolat stebinantis prekės ženklas. Mums jis padės išpildyti klientų lūkesčius ir vystyti gaiviųjų gėrimų rinką, kurioje pardavimai paskutiniais metais paaugo 4 procentais. Tonikų pardavimai Lietuvoje auga itin sparčiai – 2020 m. jie šoktelėjo net 28 proc. Taigi, matydami poreikį, džiaugiamės galėsiantys supažindinti vartotojus su naujais ir unikaliais šio gamintojo siūlomais skoniais. Ateinančiais metais planuojame jais prekiauti jau apie tūkstantyje prekybos vietų“, – kalba E. Pocienė.
Iki šiol „Liviko“ grupė „Fentimans” atstovavo tik Estijoje. Nors premium segmento produktams pastarieji metai negailėjo iššūkių, visgi Estijos prekybos tinkluose pardavimai augo beveik 8 proc.
„Puikūs rezultatai Estijoje paskatino mus sutelkti prekės ženklo valdymą vienose rankose ir Lietuvoje bei Latvijoje plėstis su „Liviko“ pagalba. Neabejojame grupės kompetencija dirbant su aukšto lygio prekės ženklais ir tikime, kad ši partnerystė bei sinergija tarp Baltijos šalių atneš puikių rezultatų. Mes nesileidžiame į jokius kompromisus dėl kokybės, siekiame atskleisti mūsų šeimos verslo vertybes ir produktų išskirtinumą. Gamyboje naudojame tik kruopščiai atrinktus natūralius ingredientus, eterinius aliejus ir aromatus išgauname savo pačių gamykloje, o unikaliam skoniui ir gėrimo savybėms sukurti pasitelkiame net septynių dienų fermentacijos metodą“, – pasakoja „Fentimans“ eksporto vadovė Emma Kirk.
Naujus toniko skonius jau galima rasti parduotuvių ir barų lentynose bei „Liviko“ partnerių parduotuvėje „Winemaker“.
Apie „Liviko“
„Liviko“ – tai tarptautinė grupė, jau daugiau kaip 120 metų vertinanti kokybę, tradicijas ir kultūringą alkoholio vartojimą. Prekiniai ženklai puoselėjami su rūpesčiu ir meile, atsakingai atstovaujama pasauliniams kokybiško alkoholio gamintojams ir bet kokiomis aplinkybėmis vadovaujamasi patikimo partnerio principais. Profesionaliai „Liviko“ komandai atstovavimą ir platinimą patikėjo „Bacardi“, „Botanist“, „Bombay“, „Cointreau“, „Grey Goose“, „Martini“, „Metaxa“, „Patron“, „Remy Martin“, „St.Remy“, „Vana Tallinn“, „Deutz“, „Barone Ricasoli“, „Cono Sur“, „Fontanafredda“, „Maison Louis Jadot“, „Marques de Caceres“, „Masi“, „Sella & Mosca“, „Talisman“, „Villa Maria“ ir daugybė kitų gerai žinomų tarptautinių prekės ženklų.
Apie „Fentimans“
Nuo pat įkūrimo dienos 1905 m. „Fentimans“ yra šeimos verslas, šiuo metu valdomas įkūrėjo Thomas Fentimans proanūkio Eldon Robson. „Fentimans“ gėrimus išskirtinius daro septynias dienas trunkanti žolelių, žiedų, vaisių bei kitų augalų dalių, iš kurių gaminami produktai, fermentacija. Šis metodas užtikrina natūralų gerųjų augalų skoninių savybių perdavimą gėrimui. Tai trunka ilgiau ir kainuoja brangiau, tačiau šio gamybos principo įmonė nežada atsisakyti.
Pranešimą paskelbė: Goda Diečkutė, UAB Headline agency