Verslas

Preliminarūs „Novaturo“ gegužės rezultatai: nauja paslauga klientams, pilna kitos žiemos programa

Preliminarūs „Novaturo“ gegužės rezultatai: nauja paslauga klientams, pilna kitos žiemos programa

Baltijos šalių turizmo rinkos lyderė „Novaturo“ grupė šią gegužę gavo 17,3 mln. eurų pajamų – tuo pačiu metu pernai jos siekė 21,5 mln. eurų. Aptarnauta 26,6 tūkst. klientų, pernai gegužę jų skaičiuota 29,9 tūkst.

Iš viso 2024 m. sausio – gegužės mėn. bendrovė fiksuoja apie 68,5 mln. eurų pajamų – atitinkamu laikotarpiu 2023 m. jos siekė 78 mln. eurų.

Bendrovė kryptingai tęsia kelionių krypčių diversifikavimą ir orientuojasi į destinacijas, kuriose maržos aukštesnės. Lyginant su pernai, gegužę keleivių srautai mažėjo Turkijoje, tačiau kitų populiarių krypčių paklausa didėjo: pavyzdžiui, Ispanijos kurortuose fiksuojamas maždaug 3 kartus išaugęs keleivių skaičius, Juodkalnijoje stebimas apie 20 proc. augimas. Šį vasaros sezoną naujai „Novaturo“ pristatyta Kipro kryptis grupės mastu vien gegužę užtikrino virš 1,1 tūkst. keleivių.

„Šią vasarą savo keliautojams siūlome rinktis net iš 19 poilsinių krypčių iš Lietuvos, 15 krypčių iš Estijos ir 14 iš Latvijos. Natūralu, kad prasidėjus moksleivių atostogoms ir iš esmės atėjus aktyvesniam atostogų metui, populiariausių krypčių bei viešbučių užimtumas sparčiai auga, o kai kur jau net pasiekęs piką. Visgi suskubus šiuo metu vis dar įmanoma susiplanuoti kokybiškas vasaros atostogas. Mūsų pasiūloje – mėgstamiausi pasirinkimai, tokie kaip Graikijos salos, Italijos bei Ispanijos kurortai, Turkija, tiek keliautojų pamėgta Juodkalnija, Tunisas, Bulgarija, Madeira, Balis, Kipras ir kitos šalys“, – sako „Novaturo“ vadovas Kristijonas Kaikaris.

Pristatė naują paslaugą klientams

Siekdamas užtikrinti savo klientams galimybę kelionės metu internetu naudotis pigiau ir saugiau, „Novaturas“ kartu su su lietuvių startuoliu „MoreMins“ gegužę pristatė eSIM mobilaus interneto paslaugą. Bendrovė tokią paslaugą siūlo pirmoji iš kelionių organizatorių Baltijos šalyse. Ji jau veikia visose bendrovės siūlomose kelionių kryptyse, taip pat ir ne ES šalyse.

„Mūsų klientai vis dažniau užduoda klausimus apie interneto pasiekiamumą kelionių metu, todėl nusprendėme ieškoti inovatyvaus sprendimo. Be to, ilsėdamiesi ne Europos Sąjungos šalyse keliautojai neretai susiduria su didelėmis interneto kainomis ir prastu ryšiu, o bandymai įsigyti vietinio operatoriaus SIM kortelę gali tapti tikru iššūkiu. Pristatydami eSIM paslaugą, kaip vienintelis regione užsakomųjų skrydžių vietinio kapitalo kelionių organizatorius, džiaugiamės partneryste su progresyviu lietuvišku startuoliu. Iš esmės keliautojams norime suteikti kuo daugiau komforto kelionės metu, todėl papildomų paslaugų asortimentą dar geresnėms klientų patirtims planuojame plėsti“, – sako K. Kaikaris.

Per pirmąsias savaites eSIM mobilaus interneto paslaugą jau išbandė dalis „Novaturo“ klientų iš Lietuvos. Keliautojų vertinimu, ji veikia sklandžiai ir palengvina naudojimąsi internetu, kas ypač aktualu ne ES šalyse. Taip pat paslauga jau startuoja ir Latvijos rinkoje bei artimiausiu metu pradės veikti Estijos keliautojams, kurie savo kelionėms renkasi „Novaturą“.

Bendrovės „MoreMins“ vadovas Andrius Butvilas teigia, kad ši mobiliojo interneto paslauga yra daug saugesnė už viešose vietose esančius Wi-Fi tinklus. eSIM mobilusis internetas veikia kaip ir įprasta SIM kortelė, tik jį užsisakyti galima internetu per programėlės savitarną. „MoreMins“ eSIM veikia kelių operatorių tinkluose, o tai užtikrina greitą spartą bet kurioje svečios šalies vietoje.

Pilna išanktinių žiemos pardavimų programa: gausiausia regione pasiūla

„Novaturas“ pristatė pilną kitos žiemos atostogų programą ir naują kryptį – Ispanijos salą Gran Kanariją. Bendrovė klientams siūlo gausią egzotinių kelionių pasiūlą, slidinėjimo kurortus Prancūzijoje, Austrijoje bei Italijoje. Kitos žiemos programoje keliautojai ras ir labiausiai mėgstamus Egipto, Madeiros, Tenerifės kurortus bei 50 proc. augančią pasiūlą į Jungtinius Arabų Emyratus iš Lietuvos ir Latvijos.

„Keliautojai iš Lietuvos atostogas gali rinktis 21-oje skirtingoje kryptyje, esančioje 18 šalių, Latvijoje – 20 krypčių, 17 šalių, o Estijoje – 17 krypčių, 14 šalių. Savo klientams ir toliau siūlome gausiausią regione egzotinių krypčių asortimentą bei įvairius išvykimo laikus. Iš viso ateinantį žiemos sezoną kviečiame keliauti į 12 tolimųjų krypčių, tarp kurių – Tailandas (Bankokas ir Puketas), Vietnamas, Tanzanija (Zanzibaras), Indonezija (Balis), Meksika, Kuba, Dominikos Respublika, Mauricijus, Šri Lanka, Maldyvai, Seišeliai. Pažintinių kelionių mėgėjams, poilsį norintiems suderinti su turiningu naujų vietų lankymu bei ekskursijomis, siūlome 95 skirtingų programų pasirinkimą – net 55 pažintinių maršrutų lėktuvu ir 40 maršrutų autobusu“, – vardija K. Kaikaris.

Pažintinėms kelionėms lėktuvu siūlomos populiariausios Kalėdų mugės ir atostogos Laplandijoje, taip pat Naujieji metai Miunchene, Kapadokijoje ar pamėgtoje Romoje, atradimai Pietryčių Turkijoje ar Edinburge. Ieškantiems šilumos siūloma aplankyti Pietų Indiją su Kerala, Maroką, Omaną, Pietų Korėją ir kitas šalis.

Pažintinėms kelionėms autobusu taip pat siūloma įvairiaspalvė paletė: nuo gurmaniškos Italijos iki nepamirštamų kalėdinių mugių Vokietijoje, Belgijoje, Čekijoje, Austrijoje, taip pat visai šeimai pritaikyti žiemos džiaugsmai Laplandijoje, Naujųjų metų sutikimas Šveicarijoje, Prancūzijos Elzase bei kitos programos.

Apie įmonę
„Novaturo“ grupė yra didžiausias ir vienintelis užsakomųjų skrydžių vietinio kapitalo kelionių organizatorius Baltijos šalyse, siūlantis vasaros ir žiemos keliones daugiau kaip 30-yje krypčių visame pasaulyje bei daugiau nei 100 pažintinių kelionių maršrutų. Audituotais duomenimis, 2023 m. „Novaturo“ grupė fiksavo 208,3 mln. eurų pajamų ir aptarnavo 259 tūkst. keleivių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Parašykite komentarą