Įvairenybės

Prekybos tinklas IKI turi naują komunikacijos vadovę

Nuo šiandien, spalio 14 dienos, prekybos tinklo IKI komunikacijos vadove tampa Indrė Baltrušaitienė. Prie mažmeninės prekybos rinkos lyderių komandos prisijungusi viešųjų ryšių profesionalė bus pagrindinė įmonės atstovė viešumoje.

Prieš užimdama IKI komunikacijos vadovės pareigas, I. Baltrušaitienė daugiau kaip trejus metus buvo Lietuvos oro uostų Strateginės komunikacijos skyriaus vadovė, yra dirbusi integruotos komunikacijos agentūroje „INK agency“ bei banko „Finasta“ komunikacijos ir rinkodaros projektų vadybininke.

„Džiaugiamės, jog mūsų komandą papildė dar viena savo srities profesionalė. Indrės sukaupta profesinė patirtis bei strateginės komunikacijos žinios neabejotinai prisidės prie mūsų įmonės sklandaus ir efektyvaus bendravimo su visuomene bei padės išlaikyti lyderiaujančias pozicijas itin konkurencingoje mažmeninės prekybos rinkoje“, – teigia prekybos tinklo IKI komercijos ir rinkodaros direktorė, valdybos narė Nijolė Kvietkauskaitė.

„Naujos pareigos skamba ambicingai, tačiau, tikiu, kad asmeninės ir profesinės savybės padės įveikti būsimus iššūkius. Manau, jog dirbdama kartu su geriausiais savo srities žinovais, ne tik praplėsiu savo kompetencijas, bet ir prisidėsiu prie klientų patirties gerinimo.

IKI puoselėjamos vertybės – novatoriškas požiūris, diegiamos naujovės, meilė aukštos kokybės maistui ir pagarba savo pirkėjams – man yra artimos. Tikiu, jog drauge nuveiksime daug prasmingų darbų ir pasieksime dar geresnių rezultatų“, – sako I. Baltrušaitienė.

Prekybos tinklas IKI pastaruoju metu aktyviai stiprina savo pozicijas rinkoje. Visoje Lietuvoje plečiamas ir modernizuojamas parduotuvių tinklas, didinamos investicijos į darbuotojų kompetencijų kėlimą bei gerovę. Šiemet duris atvėrė net dvi „IKI Akademijos“, įsikūrusios Vilniuje bei Klaipėdoje, kurių tikslas – užtikrinti sklandų naujų darbuotojų įvedimą ir kompetencijų ugdymą.

Apie „Palink“

Prekybos tinklas IKI Lietuvoje veiklą vykdo nuo 1992 metų. Nuo 2018 m. didžiausias IKI akcininkas yra Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „REWE Group“. Įmonėje „Palink“ dirba daugiau kaip 6,5 tūkstančių darbuotojų komanda, kuri kasdien aptarnauja apie 300 tūkstančių pirkėjų. Tinklui priklauso 228 IKI ir IKI EXPRESS parduotuvės visoje Lietuvoje.

Pranešimą paskelbė: – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”

Parašykite komentarą