Verslas

„Fazer Lietuva“ turi naują pardavimų direktorių

Nuo šiandien, spalio 14 d., vienos iš lyderiaujančių šalies kepyklų „Fazer Lietuva“, prekiaujančios „Gardėsio“ duonos gaminiais, prekybos direktoriumi pradeda dirbti Modestas Sabaliauskas. Naujasis prekybos skyriaus vadovas turi penkiolikos metų pardavimų patirtį skirtingose maisto pramonės įmonėse.

Pastaruosius ketverius metus M. Sabaliauskas vadovavo įmonei „Rukola“, kuriai priklauso „Obelių aliejus“ ir kiti prekių ženklai. Prieš tai daugiau kaip septynerius metus buvo atsakingas už pardavimus „Lietuvos Kepėjo“ kepykloje, taip pat 3 metus dirbo „Gallina Blanca“ Ispanijos atstovybėje Lietuvoje.

Sabaliauskas pakeitė ilgametį „Fazer Lietuva“ prekybos direktorių Marių Vaiciukevičių, kuris tapo „Fazer Bakery“ eksporto direktoriumi.

„Vertiname sėkmingą M. Sabaliausko patirtį pardavimuose, kuri glaudžiai susijusi su maisto pramone ir greitai vartojamų produktų kategorija (angl. FMCG). Tikimės, kad jo gebėjimai ir patirtis padės mums ir toliau augti konkurencingoje duonos rinkoje“, – tikina „Fazer Bakery Baltic“ generalinis direktorius Klavs Berzins.

Naujasis pardavimų direktorius vertina galimybę prisijungti prie kompanijos, kuri Lietuvoje nuosekliai auga aštuonerius metus iš eilės.

„Džiaugiuosi, kad ateinu dirbti į kepyklą, kuri yra viena iš lyderių ne tik dėl užimamos rinkos dalies, bet ir dėl vykdomų inovacijų. Trejus metus iš eilės „Fazer“ gaminiai buvo nominuoti sėkmingiausiomis duonos rinkos naujienomis. Labai vertinu tai, kad net ir labai tradicinėje duonos kategorijoje įmonė randa naujų sprendimų, kurie kone dešimtmetį garantuoja sėkmingą augimą. Todėl turiu daug ambicijų ir noro tęsti šį kelią, kuris reiškia ne tik sėkmingus rezultatus pardavimų srityje – tai galimybė prisidėti prie duonos kategorijos vystymo ir auginimo ateityje“, – sakė M. Sabaliauskas.

„Fazer Lietuva“ – viena pirmaujančių kepyklų šalyje, prekiaujanti duonos gaminiais, pažymėtais „Gardėsio“ prekės ženklu. Įmonės pardavimai pernai siekė 17,92 mln. EUR, tai yra 5,8 proc. daugiau nei 2017 m. Kaune esančioje kepykloje šiuo metu dirba beveik 270 darbuotojų.  Populiariausi įmonės prekių ženklai duonos kategorijoje – „Jorė“, „Sėklų duona“, „Daržovinės duonos“.

Apie „Fazer“:

„Fazer“ yra tarptautinė, šeimai priklausanti kompanija, siūlanti duonos, saldumynų (šokoladas, saldainiai, sausainiai) ir augalinės kilmės produktus. „Fazer“ veiklą vykdo aštuoniose šalyse, o savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 40. Grupės grynieji pardavimai 2018 m. sudarė daugiau 1,618 milijardų eurų, bendrovėje dirba beveik 15,7 tūkst. darbuotojų.

Daugiau informacijos:

Aistė Malakauskaitė, Fazer Bakery Baltic (Communication manager)

aiste.malakauskaite@fazer.com,+370 675 69678

Agnė Kalinkaitė, Headline Agency (Account manager)

agne.kalinkaite@headline.lt, +370 663 52430

Pranešimą paskelbė: Agnė Kalinkaitė, UAB Headline agency

Parašykite komentarą