Marketingas

Prekybos tinklas „IKI“ būtiniausioms prekėms garantuoja pernai metų kainas

Įvedus eurą, lietuviai gana sklandžiai perėjo prie naujosios valiutos, tačiau pasibaigus dviejų valiutų laikotarpiui ir iš apyvartos galutinai pasitraukus litui, prekybininkai vis dar jaučia pirkėjų nerimą dėl galimų kainų pokyčių. Prekybos tinklas „IKI“, atsižvelgdamas į savo pirkėjų apsipirkimo poreikius ir lūkesčius, nusprendė užfiksuoti daugiau kaip 100 būtiniausių prekių kainas, kurios nedidėjo nuo pernai metų lapkričio 1 dienos ir toliau nekils, bet gali ir mažėti.

„Užfiksuodami perkamiausių prekių kainas, siekiame palengvinti pirkėjams apsipirkimą po euro įvedimo. Matome, kad daugeliui pirkėjų neramu dėl galimų kainų pokyčių pasikeitus valiutai. Todėl mes savo ruožtu nusprendėme užtikrinti, jog būtiniausių prekių kainos mūsų prekybos tinkle būtų ne didesnės nei pernai metais, o kai kurios kainos gali ir mažėti“, – teigia „IKI“ Viešųjų ryšių vadovas A. Petraitis.

Prekybos tinklas „IKI“ fiksuotų kainų prekių sąrašą sudarė atsižvelgdamas į pirkėjų dažniausiai perkamas prekes: tarp tokių prekių yra būtiniausi pieno produktai, duona, batonas, kruopos, šviežia mėsa, žuvis, dešra, aliejus ir dar daugelis kitų. Šios prekės kainuos ne daugiau nei pernai metų pabaigoje prieš įvedant eurą, tai reiškia, jog pirkėjai bus tikri, kad už šias prekes atsiskaitinės ne didesnėmis nei lapkričio 1 dienos kainomis.

„Mes visuomet stengiamės pirkėjams pasiūlyti kokybiškas prekes geriausia kaina, todėl nuolat deramės su tiekėjais dėl mažesnių tiekimo kainų – neseniai prekybos tinkle po derybų atpigo trijų didžiųjų tiekėjų pieno produktai. Taip pat ieškome ir kitų būdų kaip išlaikyti kainų stabilumą arba prekių kainas mažinti – mūsų fiksuotų kainų kampanija yra vienas iš to pavyzdžių“, – teigia A. Petraitis.

Visos fiksuotų kainų prekės parduotuvėse bus pažymėtos specialiais karuliais. Tokiu būdu pirkėjams nereikės ilgai ieškoti ir lyginti kainų, jie lengvai pastebės šias prekes lentynose. Fiksuotų kainų prekių sąrašas bus skelbiamas ir internete.

Parašykite komentarą