Verslas

Prekybininkai patys ieško pigių prekių vaikams

“Ogmios prekybos mieste”, įsikūrusiame buvusio Šiaurės miestelio teritorijoje, šalia prekybos centro “Parkas” formuojama nebrangių, tačiau geros kokybės vaikų prekių oazė. Nedidelėse, jaukiose parduotuvėse prekiaujama ir Lietuvoje ir užsienyje pagamintomis prekėmis.

“Šeimų išlaidos vaikiškoms prekėms dažnai atsiduria prioritetų sąrašo gale. Ypač dabar, kai daugelis taupo. Todėl prekiauti kvietėme tuos verslininkus, kurie gali pasiūlyti gerą kokybę už protingą kainą. Išdėstėme juos šalia, suformuodami savotišką Vaikų kiemą”, – sakė “Ogmios prekybos miesto” projektų vadovas Andrius Razmus.

Mažmeninės prekybos parduotuvę “OXOX” atsidarė Kauno tekstilininkų bendrovė “Vilaugė”. Tai pirmoji ir vienintelė bendrovės mažmeninė parduotuvė Vilniuje. Dar viena veikia Kaune. Bendradarbiaudama su didžiuosius, žinomus vaikų prekių ženklus valdančiomis Europos kompanijomis, bendrovė pagal užsakymus gamina drabužius ir juos eksportuoja. “Lietuvoje pagaminti drabužiai vaikams sugrįžta į šalies parduotuves su garsių prekių ženklų etiketėmis ir atitinkamai – aukštomis kainomis. Prieš dvejus metus pradėjome siūti originalias kolekcijas vidaus rinkai”, – sakė bendrovės atstove Lina Jurkuviene. “OXOX” – gaminanti vaikiškus drabužius su lietuviškais užrašais.

Pirkėjams gerai pažįstama “Utenos trikotažo” produkcija prekiauja šio gamintojo vardu savo prekybos saloną pavadinusi bendrovė “AVK grupė”. Vaikiški apatinio ir viršutinio trikotažo drabužiai parduodami patraukliomis kainomis. Asortimente yra gaminių vaikams iš ekologiškos medvilnės, o prekės su nedideliais defektais parduodamos už simbolinę kainą.

Vaikiška avalyne, odos ir tekstilės aksesuarais iš Portugalijos Vaikų kieme prekiauja bendrovė „RAINLAND LT“ – oficialus ir įgaliotas Portugalijos kompanijos BEPPI atstovas Lietuvoje. Tai pirmoji ir vienintelė šio prekės ženklo tinklo mažmeninė parduotuvė šalyje. Pasak bendrovės pardavimų direktoriaus Ryčio Stapono, kompanijos strategija yra palaikyti neaukštą, panašų kainų lygi visose šalyse: – “Nesiekiame didelių pelnų, todėl prekių kainos nėra didelės. Žieminiai vaikiški batukai kainuoja apie 60-120 litų”.
“Assorti.lt” parduotuvėje, kuri garsėja pigiomis vaikiškomis sauskelnėmis, prekės vaikams sudaro apie 70 proc. asortimento. Neseniai joje pradėta prekiauti vokiečių kompanijos TÖPFER ekologiškais kūdikių higienos ir maisto produktais. Per mėnesį mažoje, kukliai įrengtoje parduotuvėje vidutiniškai apsilanko 12 tūkst. žmonių.
“Ogmios prekybos mieste” veikia 8 parduotuvės, prekiaujančios vaikų prekėmis. Šalia minėtų – “Vaikų miestas”, “Riki2”, “Bimbo”, “Vaikis”.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą