Laisvalaikis

Praktiški patarimai, kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą

Sužadėtuvių žiedas yra svarbi pasipiršimo dalis, kuri gyvuoja jau daugybę metų. Žiedas simbolizuoja meilę, pažadą ir ateities kartu kūrimą. Jis simbolizuoja vyro pažadą nuotakai, kad šis ją mylės ir rūpinsis ja visą gyvenimą. Žiedas taip pat simbolizuoja vienybę, amžinybę ir nuolatinę meilę. Sužadėtuvių žiedai dažniausiai yra pagaminti iš aukso ar platinos ir puošti deimantais, kurie simbolizuoja šviesą, švarą ir amžinybę. Kaip atrodo sužadėtuvių žiedai galite čia: https://indivi.lt/suzadetuviu-ziedai

Išrinkti sužadėtuvių žiedą gali atrodyti sudėtinga, tačiau tereikia laikytis kelių laiko patikrintų taisyklių bei patarimų ir procesas bus išties lengvas.

  • Atsižvelkite į savo finansines galimybes. Sužadėtuvių žiedų kainos gali skirtis nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Jau nekalbant apie pačius brangiausius sužadėtuvių žiedus, tokius, kaip „Pink Star“ žiedą su rožiniu deimantu, kuris parduotas aukcione už 83,2 milijono JAV dolerių (apie 73 milijonus eurų). Neviršykite savo galimybių, tačiau ir nesumenkinkite žiedo vertės – ateityje į jį žiūrėsite kaip į atsiperkančią investiciją.
  • Pasitarkite su savo partnere. Jei galite, pasitarkite su savo partnere, kokio stiliaus ir spalvos žiedo ji norėtų.  Apsvarstykite žiedo dydį, formą, spalvą, charakteristikas ir brangakmenius. Jei renkatės deimantus, galite apsvarstyti ar norite natūralaus, ar laboratorijoje užauginto deimanto. Brangakmenio šlifavimas ir forma savaime jau yra atskira kalba, jų daug, tai tikrai yra iš ko pasirinkti.
  • Ieškokite patikimo pardavėjo. Raskite patikimą parduotuvę, saloną, kuris gali pasiūlyti kokybiškus papuošalus ir garantijas. Brangūs dirbiniai, ypač brangieji akmenys turi turėti sertifikatus įrodančius jų autentiškumą ir kilmę.
  • Apsvarstykite tai kaip investiciją. Natūralūs aukštos kokybės brangakmeniai yra ir būdas investuoti, nes jų vertė laikui bėgant tik didėja. Todėl žvelkite į tai ne tik kaip į papuošalą ar meilės simbolį, tačiau ir kaip į indėlį ateities vertės kūrimui.
  • Nepamirškite apie emocinę vertę. Svarbiausia, kad piršlybos būtų nuoširdžios, o išrinktas žiedas būtų toks, kokį jūsų antra pusė noriai ir džiugiai nešiotų kasdien. Jis turi būti malonus akiai ir jums, nes nuo šiol jį matysite kasdien.

Sužadėtuvių žiedas yra tradicinis elementas pasipiršimo ceremonijoje. Tai simbolis, kuris padeda paminėti šią ypatingą dieną ir tai, kas vyksta tarp jaunavedžių. Taigi svarbu, kad pasipiršimas būtų nuoširdus, o išrinktas žiedas patiktų jūsų antrajai pusei ir ji norėtų jį nešioti kasdien.

Parašykite komentarą