Laisvalaikis

Populiariausi rankų darbo papuošalai ir jų derinimo taisyklės

Šiandien išties madingais galima pavadinti papuošalus iš tokių medžiagų kaip stiklas, metalas arba plastmasė. Taip pat mielai nešiojami papuošalai iš karoliukų, kriauklelių, natūralių akmenų. Unikalios rankų darbo papuošalus galima pasigaminti pačioms – prireiks tik šiek tiek laiko ir priemonių. Prekes rankdarbiams galima įsigyti internetu specializuotose el. parduotuvėse, o jei mėgstate viską pačiupinėti, palaikyti, įvertinti gyvai, galite ir pačios nuvykti į parduotuvėles, kuriose pardavinėjami karoliukai, papuošalų vėrimo, įvairios dekoravimo priemonės ir kt. Taip pat prekes rankdarbiams galima pirkti siūlų, sagų, medžiagų parduotuvėse, tačiau ten jų pasirinkimas bus kur kas mažesnis, daugiausia rasite tik paprastų karoliukų. Svarbu žinoti: prekes rankdarbiams internetu įsigysite pigiau, el. parduotuvėse paprastai galima aptikti daugiau akcijų ir nuolaidų.

Grįžtant prie papuošaliukų, kurie pagaminti iš stiklo, metalo ar natūralių akmenų, reikėtų žinoti, kad tokios puošmenos labiau tiks dėvėti dieną, o ne su vakariniais drabužėliais. Aišku, karoliukas nelygus karoliukui: vieni jų gali būti prabangūs, kiti – atvirkščiai, nedideli ir kuklūs. Universalūs yra aukso, sidabro papuošalai, nes jais galima puoštis ir dieną, ir vakaro metu, įvairiomis progomis. Žinoma, jei papuošalas su masyvesniais brangakmeniais, dėvėti dieną jis nelabai tiks, tad viskas priklauso nuo paties dirbinio ir jo stiliaus.

Šiandien kiek nepelnytai primiršti žiedai – merginos ir moterys mielai nešioja sužadėtuvių, vestuvinius, sidabrinius žiedus ir pamiršta tuos, kurie yra panašūs į tikrų tikriausius meno kūrinius. Tai žiedai su masyviomis akutėmis iš keramikos, stiklo, metalo ir kitų netradicinių ir nekasdieniškų medžiagų. Tik pasidairykite po madų katalogus – ten nerasite paprastų, į akis nekrentančių žiedų, daugelis jų bus stambūs ir spalvingi, išskirtinio dizaino, kai kuriais iš jų daugelis merginų nė neišdrįstų pasipuošti. Stambius žiedus dėvėkite per šventes, vakarėlius, laisvalaikiu, kasdienai jie taip pat ne visi tiks. Jei turite kelis panašius ar vienodus žiedus, juos galite dėvėti kartu ant vieno piršto. Jei turite ryškų žiedelį, galima jį suderinti su drabužiais. Jei žiedas masyvus, ant tos pačios rankos kito žiedo nebemūvėkite.

Auskarai – dar populiaresni už žiedus. Iš mados niekaip neišeina stambūs, išraiškingi auskarai, kurie gali būti plokščios formos, primenantys blynelį, arba kabantys, pailgi. Į madą prieš kelerius metus sugrįžo ir sagės, kurios iki tol laikytos labiau mūsų mamų ar močiučių laikų papuošalu. Sages gražu segėti ant švarkelio atlapo, derinti prie gražių marškinukų, suknelės ar palaidinės. Puikiai atrodys sagė ant kišenės arba skarelės. Sidabrines sages lengva suderinti su bet kokio stiliaus drabužėliais. Sages, kaip ir auskarus ar žiedelius, galite pasidaryti ir pačios, tereikia pasidairyti po prekes rankdarbiams internetu. Susipirkusios reikiamus įrankius ir priemones, galite kibti į darbą ir kurti nuostabiausio dizaino vienetinius papuošalus.

One Comment

  • gerdunka222

    O reziume toks, kad pasirinkus klasikinės formos kokybiškus papuošalus, tokius kaip žiedai, grandinėlės ir visa kita, nieko nereikės derinti, nes jie tiesiog derės prie visko.

Parašykite komentarą