Įvairenybės

Pirmoji prekybos savaitė „Akropoliuose“ – pirkėjai grįžta su pasikeitusia elgsena

Pirmoji savaitė, prekybos ir pramogų centrų „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose parduotuvėms vėl atvėrus duris buvo rami, o lankytojų srautai – kasdien tolygūs. Lankytojai grįžta su pasikeitusia elgsena – į prekybos centrus atvyksta tikslingai ir apsiperka greičiau. Dauguma žmonių į prekybos centrus atvyksta įsigyti tokių prekių kaip maistas, apranga, avalynė, namų apyvokos daiktai ir kitų prekių.

Įdomu tai, kad lankytojų srautas buvo labai panašus tiek praėjusį savaitgalį, tiek šios savaitės darbo dienomis. Piko valandų taip pat nefiksuojama lankytojų srautai daugmaž vienodi visomis darbo dienos valandomis. Pasak „Akropolis Group“ komunikacijos vadovo, tai rodo, kad žmonės į prekybos centrus atvyksta atidžiai pasiruošę norimų įsigyti prekių sąrašus.

„Teigiamai vertiname tai, kad visuomenė situaciją vertina rimtai ir karantino švelninimo dar nelaiko ženklu atsisakyti įprastų saugumo reikalavimų. Dėkojame mūsų lankytojams už atsakingą elgesį. Nors esame tam pasiruošę, tačiau pirmąją savaitę parduotuvėms atnaujinus darbą, riboti lankytojų srauto neprireikė“, – sako D. Mertinas.

Remiantis pirmosios savaitės duomenimis, didžioji dalis klientų „Akropoliuose“ apsilankė dėl maisto ir namų apyvokos prekių, taip pat pirko ir avalynę, drabužius, kosmetiką bei kitas prekes. Pavyzdžiui, Vilniaus „Akropolyje“ pirkėjai, kaip būdinga kiekvieną pavasarį, lankosi „Ermitaže“ ieškodami sodo ir daržo prekių, taip pat statybinių reikmenų.

Ilgajam savaitgaliui patariama planuoti pirkinius

„Prieš akis ilgasis savaitgalis ir Motinos diena, tad visiems rekomenduojame prekybos centruose lankytis prieš tai suplanavus savo pirkinius, atvykti su pirkinių sąrašu bei tikslingai aplankyti iš anksto numatytas parduotuves. Lankytojams linkime saugaus ir ramaus apsipirkimo“,– teigia D. Mertinas.

Tam, kad apsipirkimas būtų saugus, ir toliau rekomenduojama atvykti dviese arba po vieną, elgtis itin atsakingai ir laikytis visų saugumo taisyklių, apie kurias nuolat kartojama per prekybos centruose įrengtus garsiakalbius: dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis saugaus atstumo vienas nuo kito ir dažnai dezinfekuoti rankas. Dezinfekcinio skysčioyra tiek prie kiekvieno įėjimo į prekybos centrus, tiek šalia sanitarinių zonų.

D. Mertinas atkreipia dėmesį, jog jei lankytojų srautas smarkiai išaugtų, prekybos centrai yra pasiruošę jį riboti, tačiau tikimasi, kad to neprireiks ir visi „Akropolių“ lankytojai be apribojimų galės ramiai, saugiai ir greitai apsipirkti net ir ilgojo savaitgalio metu.

Taip pat primename, kad „Akropoliuose“ bendrosios erdvės ir dažniausiai liečiami paviršiai yra nuolat valomi naudojant dezinfekcines priemones, visu pajėgumu veikia ventiliacinės sistemos. Sužymėti atstumai ir laukimo vietos, taip pat išskirstyti suoliukai alėjose užtikrina, kad žmonės laikytųsi saugaus atstumo ir nesibūriuotų. Taip pat kiekvieną dieną itin atidžiai stebima visų „Akropoliuose“ dirbančių žmonių sveikatos būklė.

Iki karantino pabaigos arba atskiro pranešimo visuose trijuose „Akropoliuose“ parduotuvės dirba nuo 10 iki 20 val., šiek tiek trumpiau nei buvo įprasta anksčiau. „Eurovaistinė“ veikia nuo 9 iki 20 val., o „Ermitažas“ Vilniuje dirba nuo 9 iki 21 val. „Maxima“ savo darbo laiką prailgino ir dirba nuo 8 iki 21 val. tam, jog atvykus į parduotuvę  žmonėms netektų būriuotis eilėse prie maisto ar kitų būtiniausių prekių.

Aktualią informaciją apie veikiančias parduotuves bei paslaugų teikimo vietas ir jų darbo laikus galima rasti čia: www.akropolis.lt  

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje – „Akropole“ Rygoje.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą