Studijos

Pirmoji ponia su Rugsėjo 1-ąja mokinius sveikino Anykščiuose

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė Rugsėjo 1-ąją, Mokslo ir žinių dieną, sutiko Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje, kartu su gimnazistais dalyvavo ir šventinėje literatūros pamokoje Laimės žiburio papėdėje, kurioje pabrėžė gimtosios lietuvių kalbos puoselėjimo svarbą.

„Gimnazijos bendruomenės tradicija Mokslo ir žinių dieną susirinkti Laimės žiburio papėdėje – ypatinga. Ji primena, kad mokyklose kuriame Lietuvos ateitį, statome vaikų sėkmingo gyvenimo pamatus. Išsilavinimas yra visuomenės gerovės, solidarumo ir saugumo prielaida. Kviečiu Jus kurti savo ateitį Lietuvoje, gyventi vertybėmis, kurios svarbios siekiant veržlios, atviros pasauliui, stiprios ir savo tapatumą puoselėjančios valstybės sėkmei“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia akcentavo, kad, kokia Lietuva bus po keliasdešimties metų, priklauso nuo Lietuvos jaunimo, kad šalia mokinių esantys pedagogai, švietimo ekspertai ir tėvai yra svarbūs sąjungininkai mokymosi procese.

D. Nausėdienė padėkojo pedagogams, nuolat besistengiantiems surasti raktą, galintį kiekvienam vaikui atverti duris į sėkmę, atrandant ir išnaudojant jų talentus.

„Lietuvos galia esate Jūs, nes savo žiniomis, iniciatyvomis, kūryba ir darbu statote savo ir Lietuvos Laimės žiburį“, – mokiniams ir mokytojams sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia aplankė Jono Biliūno gimnazijos muziejų, jame ir pati išklausė mokyklos bei krašto istorijos pamoką, kurią vedė gimnazijos istorijos mokytojas Gintaras Ražanskas.

Vizito Anykščiuose metu D. Nausėdienė taip pat lankėsi Sakralinio meno centre įsikūrusiame Angelų muziejuje, kur apžiūrėjo Jono Meko gimimo 100-mečiui skirtą fotografijų parodą „Jonas Mekas. Semeniškių idilės“.

Pranešimą paskelbė: Rugilė Ereminaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą