Laisvalaikis

Pirmą vasaros dieną „Samsung“ kviečia pasitikti išskirtinai: sieks rekordo

Pirmąją vasaros dieną bendrovė „Samsung“ minės itin išradingai ir į Vilniuje esančią V. Kudirkos aikštę kviečia ateiti visus kompanijos fanus bei tapti išskirtinio rekordo dalyviais. Ar kada nors esate pagalvoję, kiek jogurto gėrimo buteliukų telpa didžiuliame šaldytuve? Būtent tai birželio 1-ąją bandys išsiaiškinti technologijų bendrovė.

„Pirmąją vasaros dieną norime praleisti liksmai, todėl visus kviečiame užsukti į sostinės V. Kudirkos aikštę, priimti „Samsung“ iššūkį ir pabandyti atspėti šaldytuve esančių jogurto buteliukų skaičių, atsigaivinti šaltais jogurto gėrimais bei laimėti vertingus prizus“, – sakė Liga Bite, „Samsung Electronics Baltics“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovė.

Penktadienį vyksiančios viešos akcijos metu kompanija į 617 l talpos šaldytuvą sieks sutalpinti rekordinį skaičių specialiai šiam renginiui pagamintų gaivaus jogurto gėrimo buteliukų. Siekdama pramankštinti vilniečių ir miesto svečių protus, bendrovė pasiūlė matematinę formulę, kuri padės iššūkį priimsiantiems pabandyti suskaičiuoti, kiek gėrimo vienetų yra šaldytuve. Susirinkusiųjų laukia ne tik neeilinis rekordas, bet ir linksma muzika bei vertingi prizai.

Šventės metu gerą nuotaiką užtikrins televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas, o tiksliausiai atspėję, kiek jogurto buteliukų telpa šaldytuve, bus apdovanoti specialiais prizais – 100 ir 200 eurų dovanų kuponais „Samsung“ buitinei technikai įsigyti.
Renginys vyks birželio 1 d., penktadienį, 17.30 val., V. Kudirkos aikštėje Vilniuje.

Parašykite komentarą