Verslas

Pirmą kartą rengiami „Ateities organizacijos“ apdovanojimai įkvėps diskusijai apie darbuotojų įsitraukimo svarbą

Geresni įmonės veiklos rezultatai, lankstesni sprendimai, lojalūs darbuotojai – įmonėms tai vos keli privalumai, kuriuos lemia aukštas darbuotojų įsitraukimas. Pastaraisiais metais jo siekia ir jį matuoti ryžtasi vis daugiau organizacijų. „OVC Consulting“ pirmą kartą Lietuvoje tokias įmones nusprendė įvertinti bei apdovanoti, todėl didžiausios Lietuvoje personalo konferencijos metu, kuri vyks jau spalio 1–2 dienomis Vilniuje, paaiškės „Ateities organizacija 2020“ titulą pelniusi organizacija ar kelios.

Verslo konsultacijų ir mokymo kompanija „OVC Consulting“ įsitraukimo tyrimo metodika leidžia įvertinti, kokia yra organizacijos „sveikata“ šiandien ir ko reikia, kad organizacija klestėtų ateityje. Pasinaudoti šia metodika bei giliau „pažvelgti“ į savo organizacijos vidų per pastaruosius metus ryžosi keliasdešimt šalies įmonių, tačiau ateities organizacijos kriterijus atitiko toli gražu ne visos.

„OVC Consulting“  darbuotojų įsitraukimo tyrimas – tai pačios kompanijos sukurtas ir per daugelį metų ištobulintas metodas. Kaip pasakoja įsitraukimo sprendimų vadovė, kompanijos partnerė Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė, kiekviena įmonė, atlikusi tyrimą, gauna savo darbuotojų santykio į organizaciją ir nusiteikimo veikti organizacijos labui būklės vertinimą.

„Pastebime, kad šis tyrimas padeda iš esmės suprasti organizacijos valdymo, komunikacijos su darbuotojais ir darbuotojų patirčių apie organizaciją privalumus bei trūkumus. Žinodami tai, vadovai labai aiškiai mato, nuo ko pradėti pokytį organizacijoje. Veiksmai, kurių imamasi, būna tikslingi, pamatuoti ir efektyvūs, paremti autentiška darbuotojų patirtimi ir patyrusių konsultantų išanalizuotais duomenimis bei rekomendacijomis“, – teigia A. Jakštaitė-Vinkuvienė.

Pasak tyrimą atlikusios bendrovės veiklos vystymo direktorės Ingos Radzevičienės, „Ateities organizacijos“ apdovanojimai ir pats titulas nėra tik įvaizdžio dalis, priešingai – tai realus organizacijos atspindys.

„Tikrai ne visos įmonės gali save pozicionuoti kaip ateities organizacijas ir, deja, vis dar mažuma supranta darbuotojų įsitraukimo svarbą bei šio proceso kuriamą pridėtinę vertę įmonėms rezultatams. Apie šį reiškinį laikas kalbėti atvirai ir garsiai, todėl šiemet nutarėme pasidžiaugti ne tik organizacijų viduje, bet ir viešai. Šie apdovanojimai  yra itin reikšmingi vadovams ir patiems darbuotojams, tačiau taip pat gali tapti sektinu pavyzdžiu kitoms įmonėms“, – įsitikinusi I. Radzevičienė.

Kuri šalies įmonė pademonstruos geriausius darbuotojų įsitraukimo rodiklius bei gaus „Ateities organizacijos 2020“ titulą paaiškės jau spalio 2 dieną personalo konferencijos „HR Savaitė Lietuva“ metu.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Parašykite komentarą