Laisvalaikis

Pirmą kartą oro balionai Lietuvoje pakils nuo stogo

Š.m. rugsėjo 19 dieną Šiauliuose, pirmą kartą Lietuvos oreivystės istorijoje, karšto oro balionas bandys pakilti nuo stogo. Pakilimas ir skrydžio sėkmė labai priklausys nuo oro sąlygų. Skrydžio iniciatoriai- mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS ir UAB „Oro balionai”. Balionas kils nuo SAULĖS MIESTO stogo, o jį valdys patyręs pilotas Vytautas Samarinas.

Vytautui Samarinui priklauso net du Lietuvos skrydžių oro balionu rekordai: 2007m. Vytauto Samarino vadovaujamas ekipažas oro balionu įveikė didžiausią atstumą Lietuvoje (350km), o 2006m. Vytautas Samarinas kartu su alpinistu Vladu Vitkausku pakilo net į 10078 metrų aukštį.

Pasak UAB „Oro balionai” direktoriaus Vytauto Samarino, pakilti nuo stogo oro balionu jam- naujas iššūkis. „Lietuvoje dar niekas nėra bandęs to daryti. Ekstremalumas ir nauji iššūkiai- mūsų gyvenimo būdas, todėl šį SAULĖS MIESTO pasiūlymą priėmėme nedvejodami. Ant pastato stogo yra ribota pakilimo erdvė ir aukštis, todėl visi oreivių veiksmai privalo būti tikslūs ir gerai apskaičiuoti. Jei tik oro sąlygos leis, tikimės šią idėją įgyvendinti sėkmingai ir suteikti šiauliečiams ir miesto svečiams nepakartojamų akimirkų,”- teigia Vytautas Samarinas.

Mados ir laisvalaikio centro SAULĖS MIESTAS direktorius Eligijus Barista mano, kad pirmasis skrydis oro balionu nuo stogo bus dar viena gera žinia apie vis gražėjančius ir augančius Šiaulius. „Šiauliai pastaruoju metu gerokai pasikeitė ir tampa šiuolaikišku miestu, todėl kiekvienas dėmesys mums yra svarbus ir laukiamas. Skrydis balionu bus dar viena gera žinia apie mūsų miestą ir mes būsime laimingi prie to prisidėję. Tikiu iš Šiaulių kilusių pilotų profesionalumu ir tikiuosi įspūdingo reginio”,- sako Eligijus Barista.

Jei rugsėjo 19 dieną dėl oro sąlygų oro balionui pakilti nuo mados ir laisvalaikio centro stogo nepavyks, skrydį bus bandoma pakartoti artimiausiu metu.

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs daugiau nei 17 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Sėkmingai vyksta ilgalaikė paramos akcija „Mūsų visų vaikai”- pinigai renkami jau tretiems Šiaulių regiono vaikų globos namams „Vaivorykštė”. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ

Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2007m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 140mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate” (www.ell-realestate.com/lit). SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų.

Daugiau informacijos- www.saulesmiestas.lt

Parašykite komentarą