Renginiai

Pilietinė akcija „Padėk sau ir Tėvynei“: šiandien tausosiu gamtos išteklius

Neseniai minėjome Vasario 16-ąją – Lietuvos istorijai svarbią datą. Iki Kovo 11–osios – dar vienos Lietuvai svarbios datos – kviečiame visus kasdien dalyvauti pilietinėje akcijoje „Padėk sau ir Tėvynei“.

Kasdien atlikime pilietinius veiksmus, kuriais įprasmintume Kovo 11-osios laukimą. Vieningai siekime puoselėti mūsų laisvos Tėvynės istoriją, tradicijas, papročius ir kalbą.

Vasario 26 d. ir visą savaitgalį raginome švęsti sveikai. Šiandien raginame apmąstyti vartojimo kultūrą ir tausoti gamtos išteklius.

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) vykdo „Žaliojo universiteto“ misiją, skatina atsakingą gamtos ir energetinių išteklių vartojimą. Nuo vasario mėnesio pradžios universitete prasidėjo naujas „Taupiausio bendrabučio“ konkurso etapas. Bendrabučiuose gyvenantys studentai ne tik taupo vandenį, dujas ir elektrą, jie ugdosi atsakingą vartojimo kultūrą, kurią vėliau, tikimės, perduos savo mokiniams. Juk nėra sunku užsukti vandens čiaupą, kad vanduo bereikalingai netekėtų, išjungti elektros prietaisus, kurių nenaudojame…

Kviečiame visus prisiminti, kad gamtos ištekliai nėra begaliniai, o LEU feisbuko svetainėje pasidalyti mintimis, kaip efektyviai taupyti šį brangų žemės turtą.

https://www.facebook.com/universitetas/

Parašykite komentarą