IT naujienos

LG TECHNIKAI – PRESTIŽINIAI DIZAINO APDOVANOJIMAI

2016 vasario 29 d., Vilnius ― Šiemet 28 „LG Electronics“ (LG) gaminiai buvo nominuoti „iF Design Award 2016“ dizaino apdovanojimuose, 3 iš jų savo kategorijose laimėjo aukščiausius įvertinimus. Auksu buvo apdovanoti LG SIGNATURE linijos šaldytuvas, tos pačios linijos skalbimo mašina bei nešiojamasis kompiuteris „Gram 15“, sveriantis vos 980 g. Dar 25 gaminiai, įskaitant ir „LG Signature“ OLED televizorių bei drėkintuvą, buvo nominuoti įvairiose kategorijose.

Išsiskiriančio dizaino „LG Signature“ skalbimo mašina vienu metu gali skalbti iki 12 kg skalbinių, o taupiame režime vos 2 kg skalbinių. Joje sumontuotos grūdinto stiklo durelės, o 7 colių liečiamas ekranas, pagamintas iš aukštos klasės emalės.

„LG Signature“ linijos šaldytuvas pasižymi minimalistiniu dizainu ir moderniomis funkcijomis, pavyzdžiui, pabeldus į šaldytuvo dureles, jos tampa permatomomis be to šaldytuvas atpažįsta, kai link jo artėja žmogus sklidinomis rankomis produktų, todėl durys atsiveria automatiškai.

Trečiasis aukso įvertinimas atiteko plonyčiui LG nešiojamajam kompiuteriui „Gram 15“ (modelis 15Z960), kuris sveria vos 980 g ir turi 15,6 colių įstrižainės ekraną.

„Dizainas yra neatsiejama mūsų gaminių dalis, todėl esame labai patenkinti, kad LG technika buvo įvertinta kaip estetiškai patraukli“, – sakė Noh Chang-ho, viceprezidentas ir korporatyvinio dizaino skyriaus vadovas.

Nuo 1953-ųjų metų vykstančiuose dizaino apdovanojimuose šiemet buvo vertinami 5295 gaminiai, iš jų apdovanoti – 75. Prestižiniais laikomi apdovanojimai vyksta kasmet ir yra laikomi ne mažiau svarbiais nei „Reddot Design“ bei IDEA dizaino apdovanojimai.

„iF Gold“ apdovanojimus savo kategorijose laimėjo:
LG SIGNATURE šaldytuvas
LG SIGNATURE skalbimo mašina
„Gram 15“ nešiojamasis kompiuteris

„iF Design Award“ buvo įvertinti (25 gaminiai):
LG SIGNATURE OLED televizorius (modelis 65G6)
OLED televizorius (modelis 65E6)
LG SIGNATURE oro drėkintuvas (modelis AW141YAW)
LED projektorius (modelis PW1500)
Garsiakalbiai (modeliai P5, NP5550NC, NP5559NC)
Garsiakalbis (modelis NP5558MC)
„Curved UltraWide 21:9“ lenktas kompiuterio ekranas (modelis 34UC98)
Kompiuterio ekranas (modelis 24MP88)
Kompiuteris ir televizorius viename (modelis 27ST67)
„Home IoT Hub“ išmaniųjų namų įrenginys (modelis IHU50)
LG G4 išmanusis telefonas
„LG Zero“ išmanusis telefonas (modelis C100)
„LG Sound 360“ bevielis garsiakalbis (modelis PBS-C510)
Bevielė klaviatūra (modelis KBB-700 )
„TONE Active“ ausinės (modelis HBS-850)
Išmanusis laikrodis „LG Watch Urbane 2nd Edition“ (modelis W-200)
„QuadBeat 3“ laisvų rankų įranga (modelis HSS-F630)
Dviduris šaldytuvas su vandens filtravimo sistema
„Top-Loader“ skalbyklė ir džiovyklė
TWINWash™ skalbyklė ir džiovyklė
TWINWash™Mini  skalbyklė
„LG Speed Oven+“ orkaitė
Virtuvės technika „Signature Kitchen Suite“
„LG USP“ grafinės ikonėlės
ESS (energijos kaupimo sistema)

Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 

Parašykite komentarą