Sveikata

Per savaitę „Eurovaistinė“ paskiepijo 260 suaugusiųjų

Vos daugiau nei prieš savaitę skiepyti nuo erkinio encefalito pradėję „Eurovaistinės“ „Geros savijautos klinikos“ specialistai skaičiuoja, kad kasdien susidomėjimas paslauga auga. Bendrovės valdybos pirmininkas Laimonas Devyžis sako svarstantis netrukus atidaryti dar bent dešimt skiepų kabinetų.

Vieninteliai Lietuvoje kol kas galimybę skiepytis vaistinėje suteikiantys „Eurovaistinės“ vaistininkai pasakoja, kad per savaitę 8 „Geros savijautos klinikose“ nuo erkinio encefalito paskiepijo 260 gyventojų. Populiariausia vieta skiepui – sostinės „Akropolyje“ įsikūrusi „Eurovaistinė“. Joje dirbanti vaistininkė Jovita Juodsnukytė sako, kad dažniausiai klientai ateina kartu su pilnamečiais savo šeimos nariais.

„Labai gerai vertinu mūsų startą. Pirmąją dieną paskiepijome 4, kitą dieną jau 10, savaitgalio dieną net 22 klientus. Savaitgalį šią paslaugą renkasi daugiausia „Eurovaistinės“ klientų, buvo likęs vos vienas laisvas laikas. Stebime tendenciją, kad mūsų klientams patogiausias yra ryto arba pavakarių laikas“, – pasakoja vaistininkė J. Juodsnukytė.

Pasak jos, dažniausiai vaistinėje skiepijasi tie, kas nuo erkinio encefalito skiepijasi pirmąjį kartą. Pasitaiko atvejų, kuomet tai gyventojui ir trečias, ir ketvirtas skiepas.

„Teko vaistinėje kelių žmonių neskiepyti, nes vienu atveju klientas buvo po neseniai atlikto COVID-19 skiepo, kitas, anksčiau buvo pasiskiepijęs kitos įmonės skiepu. Jeigu bendraujant su klientu paaiškėja, kad jis neprisimena, kada buvo atliktas skiepas arba po trečiojo skiepo yra praėję daugiau nei 5 metai, prašome jo atlikti antikūnių tyrimą“, – patirtimi dalinasi skiepijanti vaistininkė.

Užsiregistruoti skiepui klientai renkasi nemokamą liniją 880050005 arba pasiteirauja būdami vaistinėje.

Darbo laikas, kuomet teikiama vakcinacijos paslauga:

Gedimino pr. 18, Vilnius I-V 9-18 val. VI- 10-17

Ozo g. 25, Vilnius I-VII 10-19 val.

Ukmergės g. 282, Vilnius I-V 10-19 val. VI-VII 10-17

Savanorių pr. 255, Kaunas I-VII 10-19 val.

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas  I-VII 10-19 val.

Tilžės g. 44, Šiauliai I-V 10-17 val.

Taikos pr. 61, Klaipėda. I-V 9-20 val.; VI-VII 9-17 val.

Ukmergės g. 23, Panevėžys I-V nuo 9-19 val., VI 10-16 val.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB

Parašykite komentarą