Transportas

Per 12 mėnesių „Wizz Air“ įvykdė 100 tūkst. skrydžių

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje*, pirmą kartą per savo dešimties metų veiklos istoriją įvykdė 100 tūkst. skrydžių 12-os mėnesių laikotarpiu. Tai yra beveik 30 mlrd. keleivių nuskristų kilometrų (angl. seat kilometers) ir daugiau nei 1,3 mln. įgulos darbo valandų**. Esant 99,9 proc. paslaugų įvykdymo rodikliui, iš viso per 12 mėnesių „Wizz Air“ teikiamomis paslaugomis pasinaudojo 15,5 mln. keleivių.

„Džiaugiamės įvykdę rekordinį skrydžių skaičių per metus atitinkantį laikotarpį. Šis istorinis „Wizz Air“ pasiekimas tik patvirtina mūsų darbuotojų pasišventimą atsižvelgti į visus klientų poreikius, vykdant skrydžius 36-ose šalyse, – sako „Wizz Air“ operacijų vadovas Diederik’as Pen’as. – Neseniai paskelbėme apie daugiau nei 30 naujų maršrutų, kuriuos pradėsime vykdyti per artimiausius mėnesius. Tikimės, kad siūlydami personalizuotą kelionės patirtį kartu su įvairiomis papildomomis paslaugomis ir produktais, įvykdysime dar daugiau skrydžių.”
Iš Vilniaus „Wizz Air“ lėktuvai skraidina keleivius į 11 šalių, o nuo kitų metų vasaros „Wizz Air“ siūlys net 19 skrydžio maršrutų į 12 šalių.

Apie „Wizz Air”:

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“* orlaivių parką sudaro 54 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 19 bazių ir siūlo 340 maršrutų, jungiančių 104 kryptis 36-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2100 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Iki finansinių metų pabaigos, kuri skaičiuojama 2014 m. kovo 31 d., bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 13,9 mln. keleivių. Kelionių paketus keleiviai gali įsigyti ir interneto svetainėje wizztours.com – skrydžių ir viešbučių užsakymo platformoje, kur galima rasti visus tarptautinius kompanijos maršrutus.

Parašykite komentarą