Verslas

Patikimi pramoniniai vartai

Jeigu jūs ieškote vartų pramoniniam pastatui ar dideliam komerciniam centrui, ROBUSTA VARTAI – puikus pasirinkimas. Mes galime pasiūlyti tris šių vartų tipus, tai varstomieji vartai, stumdomieji vartai ant bėgių bei gembiniai stumdomieji vartai.

Varstomųjų vartų rėmas yra pagamintas iš vamzdinių profilių, o jų užpildą sudaro plieniniai strypai išdėstyti 110 mm tarpais. Ant kvadratinių stulpų, gaminamų iš suvirintų profilių, uždedami dangteliai. Reguliuojami vyriai suteikia varčiai galimybę judėti 180 laipsnių kampu.

Vartų apsaugą užtikrina reguliuojama išorinė spyna. Papildomą tvirtumą suteikia ant varčios sumontuotas nerūdijančio plieno skląstis, kuris yra įkišamas į žemę.

Stumdomųjų bėginių vartų rėmas taip pat gaminamas iš vamzdinių profilių, o pats užpildytas profiliais, kurie yra suvirinti 45 laipsnių kampu ir išdėstyti 110 mm intervalais. Šiuose vartuose taip pat yra įmontuota išorinė reguliuojama spyna. Kreipiamasis stulpas pagamintas iš profilių, kurių matmenys yra 12x80x3 mm arba 120x120x3 mm (tik tais atvejais, jeigu vartai yra aukštesni nei 2 m arba jei vartų sparnai yra ilgesni nei 8-9 metrai).
Gembinių stumdomųjų vartų varčia – suvirinta konstrukcija pagaminta iš vamzdinių profilių, išdėstytų 11 cm intervalais. Rėmo viršuje ir apačioje sumontuoti kreipiamieji velėnai užtikrina sklandų varčios slinkimą. Du velenų rinkiniai (montuojami ant apatinės sijos) yra skirti horizontaliam ir vertikaliam kreipimui. Visų aukščių vartams papildomai yra siūloma dantyta viršutinė juosta.

Daugiau informacijos galite rasti www.betafence-tvoros.lt

One Comment

Parašykite komentarą