Sveikata

Patarimai, kaip elgtis po krūtų didinimo operacijos

Pirmiausia reikia suprasti, kad nors plastinė chirurgija priklauso estetinei medicinai, ji vis dėlto yra chirurgija. Todėl krūtų didinimo operacija turėtų būti traktuojama ne tik kaip operacija, padedanti padaryti krūtį gražią, o figūra harmoningesnę, bet ir kaip rimta intervencija. Reabilitacija po krūtų didinimo operacijos, pirmą dieną bus panaši į atsigavimą po tradicinės operacijos.Taigi, pacientai, kaip reikalaujama, privalo laikytis visų reabilitacijos po operacijos taisyklių, tada galutinis rezultatas bus tikrai stulbinantis.

Jei atsigavimas vyksta įprastu tempu, išskyros atsiranda kitą dieną po operacijos. Pacientės mokomos, kaip prižiūrėti siūles, skiriami skausmą malšinantys vaistai, antibiotikai, skiriami antiseptikai žaizdoms gydyti.

Pirmąsias dienas namuose taip pat reikia praleisti ramiai. Šiuo metu moterį gali sutrikdyti nežymus temperatūros padidėjimas, audinių patinimas ir skausmas krūtinės srityje. Grožio klinikos gydytojų išsami konsultacija, padės suprasti, kaip ir kaip elgtis šioje situacijoje.

Mėlynės ir patinimas yra normalus audinių atsakas į operaciją, tačiau po mažu jos mažėja. Dėvėti specialius kompresinius apatinius yra viena iš svarbiausių sėkmingos reabilitacijos sąlygų po krūtų padidinimo. Jie uždedami iškart po operacijos ir dėvimi 1 mėnesį.

Tai leidžia:

  • sumažinti siūlių išsiskyrimo riziką;
  • suformuoti plonus, nepastebimus randus;
  • baigus reabilitaciją užtikrinti tvarkingą krūties formą;
  • pagreitinti edemos ir kraujosruvų rezorbciją;
  • tolygiai paskirsto apkrovą kaklui ir stuburui.

Apribojimai po operacijos trunka nuo 1-2 savaičių iki kelių mėnesių. Šių taisyklių laikymasis leidžia audiniams tinkamai atsigauti.

  • Nekelkite rankų virš pečių lygio. Šios taisyklės reikia laikytis maždaug savaitę

po operacijos. Nesėkmingas judesys gali išstumti implantą.

  • Netempkite krūtinės raumenų, pažeidimas gali išprovokuoti siūlių išsiskyrimą

ir implanto poslinkį. Pirmą mėnesį stenkitės nekelti didelių svorių.

  • Po operacijos nesimaudykite duše 7 dienas, kad infekcija nepatektų į žaizdas.

Jei moteris laikosi visų gydytojo reikalavimų, labai greitai patinimas ir mėlynės išnyks, randai taps nematomi, o krūtinė pradžiugins idealia išvaizda.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą