Laisvalaikis

Paskutinį pavasario vakarą – išskirtinis Ievos Zasimauskaitės koncertas

Gegužės 31-osios vakarą poilsio ir pramogų parke „Tony Resort“ įvyks išskirtinis Ievos Zasimauskaitės koncertas.

Idėja surengti atvirą Ievos muzikos ir pokalbių vakarą kilo Europos parlamento nariui Antanui Guogai, kurio socialinio tinklo paskyroje kelios dešimtys tūkstančių žmonių spėjo Eurovizijos rezultatą. Konkurso vakarą, paskelbus klausimą, kurią vietą Eurovizijoje šiemet užims Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė, iki 23 val. vakaro spėjimą pateikė 26 tūkstančiai žmonių. Teisingai atspėjo 668 asmenys. Visiems jiems Antanas Guoga, kaip ir žadėta, dovanoja vakarienę dviems „Tony Resort“ restorane.

„Ieva suvienijo Lietuvą. Ji turi ypatingą charizmą, kylančią iš jos įsitikinimų ir gyvenimo būdo. Pagaliau mus jungia ne tik pergalės krepšinio aikštelėje, o ir muzika, kuri siunčia labai stiprią, kiekvienam svarbią žinutę: tikra meilė nugali viską“, teigia koncerto sumanytojas Antanas Guoga.

Poilsio ir pramogų parko „Tony Resort“ amfiteatre iškils nedidelė atvira scena, kurioje Ieva Zasimauskaitė pasirodys su gyvo garso grupe. Jaukią atmosferą scenoje kurs šviesų dailininko Arvydo Buinausko valdomų vintažinių šviestuvų kompozicija.

Pasak I. Zasimauskaitės prodiuserės ir pasirodymo Eurovizijoje režisierės Rasos Micachienės, Ieva su grupe atliks savo ir populiariausių užsienio atlikėjų programą, kurią klausytojai jau spėjo pamėgti.

Ievos Zasimauskaitės ir grupės gyvo garso koncertas įvyks gegužės 31 d. ketvirtadienį, nuo 19.00 val. poilsio ir pramogų parke „Tony Resort“ (Anupriškės, Trakų raj.). Dalyvavimas atviras.

Renginį ves pati Ieva Zasimauskaitė. 

Daugiau informacijos renginio paskyroje:
https://www.facebook.com/events/836449566547463/

Jei teisingai atspėjote Ievos Zasimauskaitės pasirodymo Eurovizijoje rezultatą Antano Guogos paskelbtame totalizatoriuje, maloniai prašome kreiptis el.paštu antanas@guoga.lt ir atsiimti laimėjimo kuponus. Tą padaryti galima iki birželio 10 dienos.

Į renginį maloniai kviečiame žiniasklaidos atstovus. 

Pranešimą paskelbė: Antanas Guoga, Antanas Guoga

Parašykite komentarą