Transportas

Pasiruoškite: telematika taps privalumu logistikos pasaulyje

Šiais laikais terminas „tiksliai laiku“ yra modernios tiekimo grandinės dalis. Kiekvienas, norintis likti konkurencingu, turi pasiūlyti ekonomišką, mažinantį išlaidas ir į paslaugas orientuotą verslą. Šių tikslų galima pasiekti visų pirma optimaliai išnaudojant autoparką bei sistemingai kontroliuojant gabenimo procesą. Jau 14 metų krovinių pervežimo bendrovė „Logistik in XXL“ tinkamai naudojasi transporto biržos ir telematikos sistemomis. Siekiant prekių srautus padaryti dar skaidresnius, 29-iuose iš 180 parko automobilių buvo įrengta vienos iš pirmaujančių Europos rinkoje bendrovės Daimler FleetBoard tiekiama programinė įranga. Būdamas TimoCom klientu logistikos agentas laimi dvigubai. Telematika pagrįstas interneto paslaugų teikėjas nuo gamintojo nepriklausomos sekimo platformos TC eMap® paleidimo tampa partneriu.

Autoparko valdymas: naujovės ir komunikacijos
Telematikos naudojimas logistikos sektoriuje pastaruoju metu įgauna pagreitį. Modernios priemonės leidžia užtikrinti didesnį veiksmingumą, sumažindamos vartojimo kaštus, prastovų laiką ir komunikacijų poreikį. Volker Asche, „Logistik in XXL“ vykdantysis direktorius, pripažino jų potencialą jau 2000-aisias, ir nuo tada apdoroja turimų automobilių duomenis naudodamasis GPS sistemomis. „Mūsų dispečeriai gali nustatyti apytikrę gabenamų prekių vietą realiuoju laiku, optimaliai suplanuoti maršrutus ir informuoti klientus apie krovinio vietą. Sujungus Daimler FleetBoard su TimoCom krovinių ir transporto birža visas autoparkas rodomas vos viename ekrane, dėl to sudėtingas perjungimas tarp įvairių programų nuėjo praeitin. Be to, sumažinamas vilkinančių pokalbių telefonu su vairuotojais skaičius, neapribojant informacijos srauto“, sakė logistikos vadovas Asche. Naudodama šį visapusį sprendimą transporto bendrovė, kurioje dirba 350 darbuotojų, ne tik užtikrina optimalų automobilių panaudojimą, bet ir tai, kad visos jos paslaugos bei kelionės Europoje vyktų sklandžiai.

Platforma užtikrina skaidrų vaizdą
Būdama vienu iš pirmųjų bandomųjų klientų, autoparko operatorė „Logistik in XXL“ kūrimo fazėje visapusiškai padėjo „TC eMap®“ su integruota sekimo funkcija. „Privalumai mus įtikina. Pakanka paprasčiausiai prisijungti prie TimoCom, nes mūsų telematikos tiekėjas Daimler FleetBoard yra tiesiogiai sujungtas su TC eMap® , sakė Asche. Be to, transporto vadybininkai įvedant pasiūlymus gali nurodyti, kad ekspeditoriai turi galimybę matyti automobilio vietą žemėlapyje. Tokiu būdu sukuriamas svarbus patikimos transporto bendrovės įvaizdis. TimoCom vyriausiasis atstovas Marcel Frings taip pat gali patvirtinti, kad vis svarbesnis transporto saugumo klausimas: „Matome, kad transporto biržoje registruotų automobilių kiekis labai greitai auga. Tai, kad šiuo metu bendradarbiaujama su 78 telematikos tiekėjais rodo milžinišką aktualumą sektoriui. Esame itin patenkinti bendradarbiavimu su Daimler FleerBoard, nes tai viena iš dažniausiai naudojamų sistemų, integruota į TC eMap®. Be to, Volker Asche iš „Logistik in XXL“ taip pat itin džiugina sąsaja. „Bendradarbiaudami su TimoCom mes ne tik dirbame veiksmingiau krovinių persiuntimo versle, bet taip pat galime patenkinti vis didėjančius reikalavimus“.

Daugiau informacijos apie Daimler FleetBoard ir TimoCom rasite www.fleetboard.com ir www.timocom.lt.

Parašykite komentarą