Verslas

Parduodamos įmonės: kur ieškoti?

Lietuvoje kiekvienais metais verslą pradeda daugybė žmonių. Tie, kas nori būti nepriklausomi nuo darbdavio ir patys  būti atsakingi už savo ateitį bei turi išskirtinę idėją, kurti verslą  gali būti geriausias sprendimas gyvenime. Tačiau verslo kūrimas prasideda nuo sudėtingo žingsnio – įmonės steigimo. Tai daug jėgų ir žinių reikalaujantis darbas, todėl ne visiems lengvai įveikiama užduotis. Tačiau nenorintiems steigti įmonės, verta pasidomėti, kur parduodamos įmonės. Taip sutaupysite laiko ir veiklą galėsite vykdyti iš karto.

Kaip ieškoti?

Verslo pirkimas – yra rimtas sprendimas, todėl reikėtų tai daryti labai atsakingai ir skirti tam šiek tiek laiko. Įmonės pirkimas turėtų prasidėti nuo patikimo pardavėjo paieškos. Lietuvoje kai kurios įmonės profesionaliai teikia tokias paslaugas, todėl reikėtų pasitikėti tik specialistais.

Google paieškoje parašę frazę „parduodamos įmonės“  rasite buhalterinėmis paslaugomis užsiimančias agentūras, kurios siūlo įsigyti naujas įmones. Nepamirškite pasidomėti ne tik parduodamų įmonių kaina, bet  ir pardavėjo reputacija. Patikrinkite, kaip seniai veikia įmonė, kokie yra atsiliepimai apie jų teikiamas paslaugas. Tai labai svarbu, kad būtumėte  tikri, jog perkate iš sąžiningo ir savo darbą išmanančio pardavėjo ir neliksite apgauti.

Ko tikėtis?

Dažniausiai verslininkai domisi  įmonių pardavimų tam, kad verslą galėtų pradėti kuo greičiau ir nereikėtų gaišti laiko įmonių steigimo procedūroms atlikti. Jos dažniausiai užtrunka daug laiko, kainuoja ne tik  daug pinigų, bet ir kantrybės. Be to, ne visi žino, kaip procesus tinkamai įgyvendinti. Todėl nusipirkti jau įsteigtą įmonę daug paprasčiau ir lengviau.

Štai buhalterinių paslaugų įmonė Lukodita.lt siūlo savo klientams  pirkti jau įsteigtas įmones patraukliomis kainomis. Čia galite sužinoti šiuo metu jau įsteigtų ir parduodamų įmonių sąrašus. Susipažinti su pavadinimais, įmonės kodu ir sužinoti pirkimo kainą. Verta žinoti, jog visos įmonės  yra naujos ir niekuomet nevykdžiusios veiklos. Todėl verslą pradėsite nuo švaraus lapo. Įmonės nėra  turėjusios skolų ar kitų įsipareigojimų, visos turi banko sąskaitas. Tad nusipirkus įmonę, kartu su ja gausite viską, ko reikia verslui vykdyti jau nuo šiandien.

Kiek kainuoja?

Dažniausiai parduodamos įmonės kaina yra gana draugiška. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės kainuoja 249 eurus. Tai tikrai patrauklus pasiūlymas, skaičiuojant, kiek laiko kainuotų naujos įmonės steigimas. Be to, reikia žinoti, kad kiekviena parduodama  įmonė jau turi įstatinį kapitalą, tuo Jums rūpintis nebereikės. O jeigu savo naują verslą pirksite iš buhalterines paslaugas teikiančios įmonės, tikėtina, jog galite susiderėti ir nuolaida buhalterinei apskaitai ar kitiems darbams, kurie bus reikalingi tvarkant įmonės buhalteriją.

Parašykite komentarą