Teisėsauga, kriminalai

Panevėžyje – dvigubai daugiau vaizdo kamerų

Jau šiemet didesnį Panevėžio miesto saugumą užtikrins dvigubai daugiau vaizdo stebėjimo kamerų – 36. Dabar jų yra 16. Viešuosius pirkimus vaizdo stebėjimo sistemai įsigyti ir prižiūrėti Panevėžio miesto savivaldybė paskelbs jau šį mėnesį.
„Didiname miesto saugumą. Kartu modernizuojame, tobuliname esamą vaizdo stebėjimo kamerų tinklą. Siekiame, kad naujoji įranga atitiktų šiuolaikinius reikalavimus, būtų kokybiška, kuo daugiau padėtų policijai. Kamerų ne tik daugės. Naujovė – prie įvažiavimų į miestą atsiras automobilių valstybinius numerius nuskaitanti įranga. Tai pareigūnams padės fiksuoti ir identifikuoti į miestą atvykstančias, iš čia išvykstančias transporto priemones, jų judėjimą. Taigi būsime saugesni“, – sako Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.
Kaip ir anksčiau, vaizdo kameros bus įrengtos Vilniaus ir Ramygalos g., Ukmergės ir J. Basanavičiaus, Ramygalos ir Nemuno g., Klaipėdos ir Vakarinės g., Smėlynės ir S. Kerbedžio g., J. Basanavičiaus ir Beržų g., Klaipėdos ir J. Tilvyčio g., Klaipėdos, Projektuotojų bei Dariaus ir Girėno g. sankryžose, Elektros g. (ties „Panevėžio“ viešbučiu ir J. Miltinio dramos teatru), ties Ukmergės g. 7, Parko g. 33 (ekstremalaus sporto aikštele), Senamiesčio g. 29, Savanorių a. 3 (autobusų stoties prieigos), V. Kudirkos ir Savanorių a. kampe.
Naujosios 20 vietų: V. Alanto ir J. Tilvyčio g., Pušaloto ir S. Kerbedžio g., Smėlynės ir Šiaurinės g. žiedinės sankryžos, Vasario 16-osios ir Respublikos g., Paliūniškio ir Senamiesčio g., S. Kerbedžio ir Senamiesčio g., Vilniaus g. ir Velžio kelio, Beržų g. ir Velžio kelio, Ramygalos ir Kėdainių g., Vilniaus ir J. Basanavičiaus g., Parko bei Dariaus ir Girėno g., Projektuotojų ir Kniaudiškių g., A. Jakšto ir Smėlynės g., Beržų ir Staniūnų g., J. Tilvyčio ir Vešetos g., Stetiškių ir Vadoklių g., Smėlynės ir J. Elisono g. sankryžos, Kėdainių g. (ties miesto riba), Atminimo skveras, A. Jakšto g. (ties pėsčiųjų tiltu).
2016 m. miesto vaizdo kameros užfiksavo 680, 2017 m. – 755, 2018 m. sausio-balandžio mėnesiais – 190 teisės pažeidimų.

Pranešimą paskelbė: Asta Sarapienė, Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Parašykite komentarą