Verslas

5,3 mln. Eur – tiek laimėta populiarioje loterijoje 2017 metais

Daugiau nei 5,3 mln. Eur – būtent tiek iš viso laimėta vienoje populiariausių momentinių loterijų „Sėkmės 7” per 2017 metus.

„Sėkmės 7” momentinė loterija, Lietuvoje gyvuojanti nuo 2011 metų, žinoma turbūt daugeliui loterijų gerbėjų ir ne tik. Galimybė pasirinkti vieną iš penkių skirtingų kainų bilietų ir laimėjimų gausa – taip būtų galima apibūdinti turbūt mūsų šalyje žinomiausią momentinės loterijos žaidimą.

2017 metais laimėtas didžiausias prizas – 250 000 Eur

Simboliška, kad 2017 metais momentinės loterijos „Sėkmės 7” buvo lydimi sėkmės – iš viso žaidėjai laimėjo daugiau nei 5,3 mln. Eur. Tais pačiais metais vienam laimingajam – statybininkui iš Marijampolės – atiteko ir stambiausias momentinių loterijų prizas – net 250 000 Eur.

Tąsyk paprastas ir kuklus vyras pasakojo kartais mėgstantis nusipirkti loterijos bilietų, tačiau būtent šį, 10 Eur vertės momentinės loterijos bilietą „Sėkmės 7”, įsigyti paskatino kaimynė. „Kaiminkos kolegė laimėjo berods 5000 eurų, pagalvojau, kodėl gi man nepabandžius“, – pasakojo įspūdingos sumos laimėtojas.

Tuo metu vyras pasisakė, kad laimėjimu pasidalins su vaikais – dukra ir sūnumi. Be to, laimėtojas prisipažino esantis aistringas žvejys, tad planavo keliauti pažvejoti į Norvegiją.

75 000 Eur – keturis vaikus auginantiems sutuoktiniams

Neilgai trukus didelė sėkmė su momentinės loterijos „Sėkmės 7” bilietu aplankė ir sutuoktinių porą iš Skuodo. Šeimai, auginančiai keturi vaikučius, atiteko 75 000 Eur. Vyras tąsyk prisipažino, kad jo ranka laimingesnė, o ir sėkmingą bilietą pirko būtent jis. „Važiavau į parduotuvę nupirkti vaikams valgyti ir paėmiau vieną bilietą, kurį vakare namie nutryniau. Išties, turėjau kažkokią nuojautą, gal tai instinktas? Dar kaip tik neseniai žmonai buvau pasakęs, kad aš vis tiek kažkada laimėsiu“, – pasakojo žaidėjas.

Jo žmona, dirbanti grožio srityje, antrino vyrui, kad jiedu mėgsta nusipirkti momentinės loterijos bilietų, tik jų niekada netrina prie kasos. „Mums tai pramoga. Grįžtame namo, atsisėdame, aš paimu vieną bilietą, vyras kitą ir tarsi rungtyniaujame, kam kiek pavyks laimėti. Smagu trinti, mums tai savita žaidimo forma“, – juokėsi moteris. Sutuoktinių teirautasi, kam skirs šį laimėjimą. Tuo metu vyras nedvejodamas pasakė: „mes turim keturis vaikučius, tai pinigai tikrai pravers. Be to, visada norėjome namo, nors turime ir butą, ir sodą, bet gal dabar bus žingsnis nuosavo namo link“.

Atsitiktinumo dėka laimėjo 20 000 Eur

Šis pavasaris statybų srityje dirbančiam vilniečiui įsimins ilgai. Su „Sėkmės 7” momentinės loterijos bilietu jis laimėjo 20 000 Eur.

Netikėtai ir neplanuotai nusipirktas bilietas atnešė itin didelę sėkmę. Pasirodo, vyras visada perka momentinės loterijos „Už Žalgirį!” bilietus. „Juos perku ne tik dėl galimų laimėjimų, bet ir dėl to, kad palaikau bei paremiu krepšinio komandą“, – tąsyk pasakojo laimėtojas. Tad kaip jo rankose atsidūrė „Sėkmės 7” momentinės loterijos bilietas?

„Vaikštinėjau po miestą, ėjau pro kioską, norėjau nusipirkti „Už Žalgirį!” bilietą, bet jo tuo metu neturėjo, tad paėmiau „Sėkmės 7” – patį pirmą kartą”, – linksmai pasakojo laimėtojas. Trindamas bilietą jis galvojo apie galimą laimėjimą, tik ženkliai mažesnį. „Apie tokią didelę sėkmę kažkada giliai pasąmonėje buvau pamąstęs, tačiau šįsyk galvojau, kad būtų smagu laimėti kad ir 1000 Eur“, – pasakojo vilnietis.

Laimėtojas prasitarė, kad šis netikėtas laimėjimas tikrai palengvins gyvenimą. „Man pačiam kaip ir užtenka pragyvenimui, bet, štai, neseniai gimė anūkė, galėsiu dabar jai kažką nupirkti, taip pat ir vaikams“, – gerais ketinimais pasidalijo vyras ir su šypsena išvyko namo.

Nuo 2015 metų „Sėkmės 7” žaidėjai laimėjo beveik 16 mln. Eur. Ir tai tik viena iš „Olifėjos“ organizuojamų momentinių loterijų. Šiuo metu žaidėjai gali rinktis iš 16 pagrindinių momentinių loterijų bilietų asortimento.

Pranešimą paskelbė: Fausta Lileikė, UAB „Lotelita”

Parašykite komentarą