Verslas

Panevėžyje atidaryta atnaujinta „Maximos” parduotuvė

Šį ketvirtadienį, spalio 6 dieną, Panevėžyje atidaryta atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Smėlynės g. 112. Investicijos į šios parduotuvės atnaujinimą siekė 388 tūkst. eurų.

Atnaujintos parduotuvės prekybinis plotas viršija 511,71 kv. m, o bendrasis plotas siekia 828,53 kv. m. Šioje parduotuvėje yra įrengtos 4 įprastos kasos bei taromatas, esantis lauke. Atnaujinimo darbų metu prekybinėje salėje buvo sumontuoti nauji šaldymo baldai, įdiegtas naujas apšvietimas bei sumontuotos naujos technologinio šaldymo ir vėdinimo sistemos.

Pirkėjai parduotuvėje ras praplėstą kulinarijos, konditerijos, šviežio ir šaldyto maisto asortimentą bei gausų šviežių daržovių ir vaisių pasirinkimą. Taip pat parduotuvę papildė Etninės virtuvės asortimentas, kuris leis pirkėjams pažinti skirtingų kultūrų skonius.

„Šią parduotuvę Panevėžyje uždarėme liepos pabaigoje. Praėjus kiek daugiau nei dviems mėnesiams nekantraudami kviečiame pirkėjus įvertinti atnaujintą parduotuvę. Panevėžio gyventojai joje atras visas reikalingas prekes, o mes ir toliau laikysimės pažado gerinti klientų apsipirkimo patirtis visoje šalyje“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Naujoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 24 darbuotojai. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys yra skiriamas darbuotojams – „Maxima“ savo esamus darbuotojus yra apdraudusi papildomu sveikatos draudimu.

Pirmąsias keturias dienas po atidarymo parduotuvėje apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei www.maxima.lt.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 12 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą