Verslas

Pandemijos akivaizdoje „Švaros broliai“ plečia bekontakčių paslaugų spektrą

Plėtodama karantino metu sparčiai išpopuliarėjusias bekontaktes paslaugas bendrovė „Švaros broliai“ pristatė naują mokėjimų tunelinėse plovyklose būdą. Už vienkartinius automobilio plovimus vairuotojai gali susimokėti sistemai automatiškai nuskaitant sumą nuo kortelės pagal kliento iš anksto internete pasirinktą planą ar norimą paslaugą.

„Karantino metu išaugusi bekontakčių paslaugų paklausa paskatino mus ir toliau eiti šia kryptimi ir pasiūlyti funkcionalumą, užtikrinantį dar greitesnį ir saugų naudojimąsi tunelinėmis plovyklomis. Automobilio plovimo paslaugą be kontakto ir žmogaus įsikišimo teikiame jau beveik trejus metus, tad dar vienos bekontaktės paslaugos – galimybės atsiskaityti šiuolaikinėmis technologijomis – integravimas į tunelinių plovyklų veiklos procesą buvo natūralus koncepcijos papildymas, ypač augant jos poreikiui“, – sako bendrovės vykdomasis direktorius Ignas Pranskevičius.

Anot jo, kasdienės paslaugos, kaip automobilio plovimas, turi vykti kuo paprasčiau, patogiau ir greičiau: užsakymas sklandžiai įvykdomas internetu, plovimas – per tris minutes, apmokėjimas – automatiškai, vos įvažiavus į plovyklą. Naudodamiesi naująja SMART apmokėjimo paslauga vairuotojai gali sutaupyti dar daugiau laiko, o plovykloje išvengti sustojimo kasose ir visos procedūros metu – bet kokio kontakto su kitais žmonėmis.

„Užsiregistravę bendrovės svetainėje vairuotojai gali suvesti mokėjimo duomenis, iš anksto užsakyti norimas paslaugas ir, gavę patvirtinimą, atvykti į plovyklą, kurioje bus nuskaityti automobilio numeriai ir įvažiavimo užkarda atsidarys automatiškai. Pinigai bus nuskaičiuojami tik vykstant plovimui“, – teigia I. Pranskevičius.

„Vartotojams patogesnių bekontakčių paslaugų plėtra pasaulyje palaipsniui vyko ir iki COVID-19 pandemijos, tačiau jos nulemtas karantinas tik paryškino tokių technologijų poreikį ir paspartino produktų integravimą į kasdienes paslaugas. Jau anksčiau siūlėme vairuotojams tunelinių plovyklų abonemento paslaugą, dabar sukūrėme bekontaktį apmokėjimų sprendimą vienkartiniams plovimams. Esame tikri, kad šiuolaikinis verslas ir toliau aktyviai mažins tiesioginio kontakto poreikį teikiant paslaugas, o užsitęsę žmonių elgesio suvaržymai jį gali išvis panaikinti“, – pažymi I. Pranskevičius.

Naudojantis šia apmokėjimo paslauga automobilius galima plautis visose „Švaros brolių“ tunelinėse plovyklose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

„Švaros broliai“ yra didžiausias Lietuvoje specializuotas automobilių plovimo ir patalpų valymo tinklas, jau du dešimtmečius teikiantis visapusiškas švaros paslaugas. Bendrovė valdo savitarnos plovyklų, švaros centrų ir itin pažangių tunelinių plovyklų tinklą penkiuose Lietuvos miestuose.

Parašykite komentarą