Verslas

Palangoje įrengtas grynuosius pinigus priimantis „Luminor“ bankomatas

Geros naujienos „Luminor“ banko klientams Palangoje – klientų pageidavimu mieste įrengtas pirmasis grynuosius pinigus priimantis „Luminor“ bankomatas.

„Nuolat stengiamės atitikti savo klientų poreikius ir atsižvelgti į jų prašymus, todėl mieste įrengėme jų pageidautą bankomatą. Dabar įmokėti grynuosius pinigus Palangos gyventojams bus taip pat paprasta, kaip ir juos išsiimti. Džiaugiamės galėdami padaryti palangiškių ir miesto svečių gyvenimą patogesniu“, – sako „Luminor“ banko Kasdienės bankininkystės vadovė Aušrinė Mincienė.

Pinigus priimantis bei išduodantis bankomatas MEDUS veikia patogioje vietoje – parduotuvėje „Maxima XX“ prie Palangos autobusų stoties (Klaipėdos pl. 42, darbo laikas I–VII 08:00–22:00).

Naujajame bankomate Palangoje taip pat galima išsiimti grynuosius pinigus, pasitikrinti sąskaitos likutį, peržiūrėti paskutinių 5 operacijų kortele išrašą.

Palangoje šiuo metu taip pat veikia dar trys visą parą grynuosius pinigus išduodantys bankomatai: MEDUS bankomatai Ganyklų g. 6 ir Kretingos g. 1 bei „Luminor“ bankomatas Palangos oro uoste (Liepojos pl. 1).

Apie „Luminor“:

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.

Pranešimą paskelbė: Simona Survilaitė, UAB „coagency”

Parašykite komentarą