Verslas

Palangoje atidaromas GKP.LT klientų aptarnavimo skyrius

Bendrovė „MCIP“, teikianti greito kredito paslaugas (GKP.LT), plečia klientų aptarnavimo tinklą Klaipėdos regione ir atidaro skyrių Palangoje. Šioje apskrityje tai jau antras, o visoje Lietuvoje – ketvirtas GKP.LT filialas.

„Iki šiol pajūryje, Klaipėdoje, turėjome vieną klientų aptarnavimo skyrių, kuriame greito kredito paslaugą buvo patogu įsigyti Klaipėdos, Girulių ir Melnragės gyventojams. Antrąjį filialą nusprendėme atidaryti Palangoje – vasaros sostinėje. Būtent šį Lietuvos miestą šiltuoju sezonu aplanko didžioji dauguma Lietuvos gyventojų, o mes savo klientams siekiame būti patogūs ir prieinami“, – sako UAB „MCIP“ direktorius Paulius Bernotas.

Naujasis GKP.LT skyrius Palangoje atidarytas kino teatro „Naglis” patalpose, Vytauto ir Basanavičiaus gatvių sankirtoje. Jis veiks vasaros sezonu, iki rugpjūčio 31 d. Skyriuje bus teikiamos tos pačios paslaugos kaip ir kituose aptarnavimo filialuose: greitieji kreditai nuo 100 iki 1500 Lt vienos – keturių savaičių laikotarpiui, taip pat draudimo paslaugos.

Parašykite komentarą