Verslas

Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ iki 2030 m. planuoja įdarbinti 4 600 pilotų

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ praneša pradedanti intensyvią pilotų samdymo kampaniją – iki 2030 metų įmonė planuoja įdarbinti 4 600 pilotų. Norėdama sugrįžti prie tokio skrydžių kiekio, koks buvo prieš pandemiją, „Wizz Air“ šiemet jau apmokė 150 pilotų, iki metų pabaigos tikimasi įdarbinti dar 300 šios srities specialistų ir įgyvendinti užsibrėžtus ambicingus augimo tikslus. Kandidatai, kurie visada svajojo apie karjerą virš debesų, kviečiami registruotis čia.

Pilotai, prisijungę prie „Wizz Air“, turės galimybę valdyti nuolat augančio, modernaus ir tvaraus orlaivių parko lėktuvus „Airbus A320“ ir „A321“, kurie keliautojus skraidina daugiau nei 800 maršrutų 191-a kryptimi į 49 šalis. „Wizz Air“ yra pasiryžusi daugiau negu trigubai išplėsti savo orlaivių parką – per ateinančius dešimt metų planuojama įsigyti dar 500 „Airbus“ orlaivių. Tokie planai žada daugybę galimybių naujiems pilotams, norintiems greitai kopti karjeros laiptais, gauti konkurencingą atlyginimą ar dalyvauti profesionaliausiuose mokymuose. Bendrovė darbuotojams siūlo saugią, neterminuotą sutartį bei lankstų darbo grafiką.

„Wizz Air“ priima paraiškas ne tik iš patyrusių pilotų ir antrųjų pilotų, bet ir iš tų, kurie dar neturi skraidymo patirties – „Wizz Air Pilot Academy“ programa suteikia galimybę mokytis ir įgyti komercinių skrydžių piloto licenciją. Norėdama aprūpinti 43 savo bazes ir įgyvendinti augimo planus, „Wizz Air“ šiuo metu intensyviai ieško ne tik pilotų, bet ir lėktuvų įgulos personalo.

Nauji darbuotojai kviečiami prisijungti prie bendrovės didžiausiu jos augimo laikotarpiu – vien šiemet „Wizz Air“ atidarė 18 naujų bazių ir pradėjo skraidyti 300 naujų krypčių.

„Labai džiaugiamės, kad metu, kai ypač sparčiai augame Europoje ir už jos ribų, galime sukurti kelis tūkstančius darbo vietų ir į komandą priimti naujų žmonių. Didžiuojamės, kad galime pasiūlyti puikias darbo sąlygas, lankstų grafiką, konkurencingą atlygį ir papildomų naudų paketus. Karjeros galimybių ir progą greitai tobulėti siūlome ir patyrusiems, ambicingiems pilotams, ir  jaunuoliams, kurie kol kas neturi patirties. Visus kviečiame dirbti vienose iš sparčiausiai augančių Europos oro linijų. Nedvejokite ir kreipkitės jau šiandien!“, – kviečia „Wizz Air“ operacijų vadovas Heiko Holmas.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 142 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivio parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2021 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pasirinko 10,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis. Žurnalas „Worl Finance Magazine“ bendrovę pripažino tvariausia oro linijų įmone 2021 m.

Pranešimą paskelbė: Agnė Jašinskienė, UAB ADVERUM

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą