Verslas

„KG Group“ paukštynų produkcija – jau ir didžiausiame Danijos mažmeninės prekybos tinkle

„KG Group“ valdomi Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai plečia gaminamos paukštienos eksportą į Skandinavijos šalis. Nuo rugsėjo pradėtas šviežios vištienos tiekimas į didžiausią Danijos mažmeninės prekybos tinklą „Salling Group“, kuris valdo beveik 1200 parduotuvių.

„Tai, kad mūsų produkcija pasiekia didžiausius Skandinavijos šalių tinklus, mums yra didelis įvertinimas. Skandinavija ypač griežtai tiria produktų kokybę ir saugą. Kiekviena siunta kruopščiai tikrinama kokybės ekspertų, atliekami tyrimai, analizuojamas gamybos atsekamumas. Šiose šalyse esame vertinami dėl unikalios visą gamybą apimančios grandinės „nuo lauko iki stalo“. Esame ne tik vištienos produktų gamintojas, bet ir didžiausias Baltijos šalyse mėsinių viščiukų augintojas. Būtent tai, kad patys valdome kiekvieną procesą ir galime užtikrinti jų atsekamumą, pradedant nuo auginimo, ir garantuoti kokybę, padeda mums vis labiau įsitvirtinti šiose rinkose. Mūsų planuose – ir toliau plėsti eksportą šia kryptimi, kadangi dar matome augimo galimybių“, –  sako „KG Group“ Paukštininkystės verslo vykdomasis direktorius Darius Gudačiauskas

Danijoje didžiausias mažmeninės prekybos tinklas „Salling Group“ valdo „Netto“, „Bilka“ ir „Fotex“ ženklais pažymėtas parduotuves. Kaip pasakoja „KG Group“ Paukštininkystės verslo Komercijos tarnybos vadovas Tadas Sprindžiūnas, iki tol į šį tinklą buvo tiekiami šaldyti vartoti paruošti gaminiai. Po daugiau kaip 5 metų bendradarbiavimo sudaryta ilgalaikė sutartis dėl šviežios mėsos tiekimo. „Tai rodo, kad tinklo atstovai įsitikino mūsų gaminamos produkcijos kokybe ir mums pavyko pasiekti ne tik jų, bet ir pirkėjų pasitikėjimą“, –  sako T. Sprindžiūnas.

„KG Group“ valdomi Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai kasdien stabiliomis partijomis šviežią vištieną eksportuoja ir į kitas Skandinavijos šalis. Švedijoje lietuviškos šviežios vištienos jau nuo praėjusių metų galima įsigyti didžiausiame šios šalies mažmeninės prekybos tinkle „ICA Gruppen“, kuris valdo 1300 parduotuvių. Taip pat šioje šalyje „KG Group“  vištiena tiekiama ir „Bergendahls“ parduotuvėms bei didžiausiam Horeca sektoriaus didmenininkui „Martin&Servera“, valdančiam sandėlio tipo (Cash&Carry ) parduotuves. Suomijoje Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų produkcija pasiekia tokius tinklus kaip „Kesko“, „S Group“, „Kespro“ ir kt. Bendrai per mėnesį „KG Group“ valdomi paukštynai į Skandinavijos šalis eksportuoja beveik 400 tonų pagamintos produkcijos: daugiau kaip 300 tonų šviežios vištienos ir beveik 100 tonų vištienos gaminių.

Kaip sako „KG Group“ Paukštininkystės verslo Komercijos tarnybos vadovas T. Sprindžiūnas, tiekiant šviežią mėsą ypatingai svarbu, kad produktai kitas šalis pasiektų švieži. „Savo klientams ne tik Skandinavijos, bet ir kitose Europos šalyse galime užtikrinti efektyvią tiekimo grandinę, kuri garantuoja, kad juos pasieks šviežia produkcija. Klientai išskiria, kad mūsų pranašumas yra tai, jog patys užauginę mėsinius viščiukus, iškart juos perdirbame ir pagamintą produkciją nieko nelaukiant vežame jiems. Dar tą pačią dieną mūsų partnerius minėtose šalyse pasiekia mūsų pagaminta vištiena, taigi šviežumas garantuotas“, – pažymi T. Sprindžiūnas.

Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai kiek daugiau nei pusę savo pagamintos produkcijos eksportuoja į daugiau kaip 50 šalių. 2018 metais AB „Vilniaus paukštynas” ir „Kaišiadorių paukštynas” pardavimo pajamos vietinėje rinkoje siekė 195,4 mln. eurų, eksporto pajamos – 103,4 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Sandra Vičienė, KG Distribution

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą