IT naujienos

„Omniva LT“: naujausia informacija apie paštomatų paslaugą Lietuvoje

Įvedus karantiną didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdančios bendrovės „Omniva LT“ paštomatinių siuntų skaičius išaugo iki 60 proc. Dėl šiuo laikotarpiu ženkliai suaktyvėjusios e. prekybos ir piliečių poreikio būtinas siuntas bei prekes gauti be tiesioginio kontakto, paštomatai vis dažniau tampa visiškai užimti ir siuntos „stoja“ į eilę arba yra nukreipiamos į kitą artimiausią laisvą paštomatą. Bendrovė atitinkamai informuoja visuomenę apie galimus siuntų vėlavimus iki penkių darbo dienų ir prašo solidarizuotis. Prašoma kaip įmanoma greičiau atsiimti siuntą iš paštomatų ir nelaukti maksimalaus laikymo termino, taip suteikiant galimybę visiems piliečiams gauti siuntą efektyviai, greitai ir į artimiausią paštomatą.

„Pasaulyje susidariusi situacija dar ryškiau parodė, kad prekybos ateitis juda link e. prekybos. Pirmoji karantino savaitė augino apsipirkimą internetu ir atitinkamai siuntų skaičių tokiais tempais, kokių nebūna net kalėdiniu laikotarpiu. Norėdami užtikrinti savo darbuotojų bei visuomenės saugumą, visas privačių klientų siuntas, kurios turėjo būti pristatomos į namus jau anksčiau nukreipėme į siuntų paštomatus. Ir toliau dedame visas pastangas kokybiškai, saugiai ir laiku pristatyti visas klientų siuntas, – sako „Omniva LT“ vadovas Simonas Bielskis.

Bendrovė, reaguodama į išaugusią elektroninės prekybos paklausą Lietuvoje ir siuntų apsukas, artimu metu priims iki 60 naujų darbuotojų, tiesiogiai dirbančių su siuntomis. Pirmiesiems darbuotojams prisijungiant jau šią savaitę, bendrovės vadovas tikina, jog darys viską, kad jie taptų ne laikinais darbuotojais karantino metu, o komandoje liktų ilgam laikotarpiui.

Nors užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, koronavirusas ilgai neišsilaiko ant aplinkos daiktų, tokių kaip laiškai ar siuntos, visuomenė raginama imtis papildomų atsargumo priemonių. Klientai skatinami už siuntas atsiskaityti iš anksto, el. parduotuvėje, o naudojantis paštomatu patariama mūvėti pirštines.

Praėjusiais metais bendrovė pastatė 150 naujų paštomatų didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei regionuose, ir savo valdomų paštomatų tinklą Lietuvoje išplėtė iki 300, iš kurių 298 yra įrengti lauke.

Parašykite komentarą