IT naujienos

„Omnitel“ pirmoji Lietuvoje pradėjo prekiauti 4G LTE kišeniniais maršrutizatoriais

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ pirmoji Lietuvoje pradėjo prekiauti 4G LTE kišeniniais maršrutizatoriais. Delne ar kišenėje telpantis, vos 150 gramų sveriantis naujasis „Huawei E5576“ maršrutizatorius savininkui leidžia bet kur, namuose, darbe ar tiesiog parke, lengvai ir patogiai susikurti Wi-Fi tašką ir prijungti prie jo keletą išmaniųjų įrenginių ar kompiuterių, palaikančių belaidį Wi-Fi ryšį.

Klientai, su šiuo kišeniniu maršrutizatoriumi namuose susikūrę Wi-Fi zoną, tuo pat metu joje gali dirbti nešiojamuoju kompiuteriu ar naršyti išmaniuoju telefonu, o jų vaikai – žiūrėti filmukus ar žaisti internetinius žaidimus planšetiniu kompiuteriu. Atitinkamai biure ar susitikimo metu su kišeniniu maršrutizatoriumi „Omnitel“ 4G LTE mobiliuoju internetu gali patogiai dalytis keli kolegos iškart. Tokioje Wi-Fi zonoje nešiojamiesiems kompiuteriams nebereikia mobiliojo interneto modemo, o prie 4G LTE tinklo su šiais įrenginiais galima prisijungti ir turint 4G LTE ryšio nepalaikančius telefonus ar planšetinius kompiuterius.

„Stengiamės suteikti savo klientams kuo geriausius potyrius naudojantis „Omnitel“ mobiliuoju internetu. Pristatydami naujuosius 4G LTE kišeninius maršrutizatorius, norime kuo platesniam „Omnitel“ klientų ratui sudaryti galimybę naudotis „Omnitel“ 4G LTE ryšiu, patogiai jungtis prie jo patiems bei dalytis 4G LTE galimybėmis su šeimos nariais ar kolegomis“, – sako „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

Vienu metu prie mobiliojo interneto su naujuoju 4G LTE kišeniniu maršrutizatoriumi optimalu jungti 4 įrenginius. Jeigu nesiunčiami itin dideli duomenų kiekiai, o tiesiog naršoma ar susirašinėjama el. paštu, mobiliuoju internetu gali dalintis net iki 10 telefonų, planšetinių ar nešiojamųjų kompiuterių.

Įsigydami naująjį „Huawei E5576“ maršrutizatorių, „Omnitel“ klientai, priklausomai nuo savo poreikių, gali rinktis mobiliojo interneto planą, suteikiantį 1 GB, 3 GB, 10 GB arba 30 GB duomenų. Specialių pasiūlymų „Omnitel“ turi ir verslo klientams.

„Omnitel“ pirmoji Lietuvoje savo klientams pradėjo teikti 4G LTE paslaugas 2011 m. balandį. Šiuo metu „Omnitel“ 4G LTE ryšiu gali naudotis visi Vilniaus ir Kauno gyventojai, 4G LTE taip pat veikia Klaipėdoje, Palangoje ir Nidoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Daugiau informacijos apie „Omnitel“ mobilųjį internetą čia: https://www.omnitel.lt/privatiems/internetas/mobilusis-internetas/59201

Parašykite komentarą