Įvairenybės

OMERTA PRISTATO SEKSUALUMO KUPINĄ NAUJĄ DAINĄ LĖTAI

Vienas geriausių lietuviško hiphopo scenos atstovų, ne kartą nominuotas Lietuvos hiphopo ir M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose, pristato savo naujausią singlą „Lėtai“.
Po ilgos pertraukos Omerta plačiam klausytojų ratui pristato naujausią savo singlą „Lėtai“, kuris žada tapti šios vasaros hitu. „Ši daina, tai vienos nakties storytelling‘as apie žmones, kurie stačiai galva neria vienas į kitą. Lėbautojai, kurie iš gyvenimo ima viską, čia ir dabar. Tikiu, kad per šią dainą žmonės ne tik šoks, bet ir mylėsis“, – prisipažįsta Omerta. Kūrinį prodiusavo beatmaker‘iai iš JAV – The Kontrabandz, o priedainį įrašė talentinga vokalistė – Darija Ra.
Atlikėjas neužilgo žada pristatyt ir naujausią savo vaizdo klipą – „Tik Aukštyn“, kuriame nusifilmavo Prienų krepšinio komandos „SkyCop“ krepšininkai: broliai Lavrinovičiai, Martynas Gecevičius, Mindaugas Lukauskis ir kiti. Kaip teigia Omerta, buvo atliktas didelis darbas filmuojant vaizdo klipą, todėl jo ir premjera užtruko ilgiau negu buvo planuota, bet galutinio rezultato nekantriai laukia ne tik jis, bet ir visa krepšinio komanda.
Šiuo metu Omerta intensyviai dirba ties nauju ir pilnaverčiu studijiniu albumu. Taip pat atlikėjas kartu su JAV ambasada bei Lietuvos vaikų ir jaunimo centru organizuoja projektą „Hype‘ink be patyčių“, kurio metu kartu su hiphopo atlikėju iš JAV – Wordsmith, aplankys Šiaulių, Prienų, Ukmergės ir Utenos mokyklas su kūrybinėmis dirbtuvėmis ir koncertiniais pasirodymais. „Vienas iš keturių vaikų Lietuvoje patiria patyčias, todėl norisi apie šią problemą kalbėti daug, garsiai ir drąsiai. Patyčios yra vis dar viena aktualiausių ir skaudžiausių Lietuvos mokyklų problemų, o mūsų muzika – kalba, kuri gali padėti šią problemą bent kažkiek sumažinti“, – sako Omerta.
Nuoroda į dainą: https://youtu.be/dVcJzXgH7TE

Parašykite komentarą