Renginiai

„Oktoberfest“ aidai ir Vilniuje

Kasmet daugybės milijonų žmonių sulaukianti, Miunchene vykstanti alaus šventė – Oktoberfest kviečia ne tik ragauti įvairiausių alaus daryklų siūlomo alaus, tačiau ir pažinti vokiškas tradicijas. Dažnas svečias iš užsienio perka ir puošiasi specialiais drabužiais, vyrai renkasi odines kelnes, kurios yra Bavarijos nacionalinio kostiumo dalis, o moterys vilki tradicines sukneles. Šventės dalyviams lauko virtuvėse siūloma vaišintis griliuje keptais viščiukais, kiaulienos patiekalais su tradiciniu raudonųjų kopūstų ir obuolių pagardu. Ši nuo XIX am. pradžios žinoma alaus šventė Vokietijoje jau prasidėjo ir truks iki spalio 5 dienos.

Oktoberfest kasmet sulaukia dėmesio ir Vilniuje, ne vienas alaus baras savaip mini šią šventę išradingai kviesdamas lankytojus ragauti alaus. Šią alaus šventę šiemet skuba paminėti ir Vilniaus senamiestyje esantis „7 Fridays“ baras. Kaip teigia baro savininkai, būtent pas juos kiekviena diena yra penktadienis. O šis penktadienis kaip niekad ypatingas visiems, kurie šiais metais nesuspėjo apsilankyti Oktoberfest! Vienas iš baro savininkų Arūnas Klybas džiaugiasi, nes jiems pavyko susitarti su alaus šventėje dalyvaujančios Miuncheno alaus tiekėjais ir tiesiai iš Vokietijos gauti siuntą firminio – „Paulaner Oktoberfest-bier“ alaus bačkų siuntą! Būtent šio specialiai Oktoberfest šventei verdamo alaus ragauja ir visi Miuncheno šventės lankytojai. Taigi visą spalį bei lapkritį jo paragauti ir taip paminėti visame pasaulyje žymią alaus šventę bus galima būtent „7 Fridays“ bare!

Naują renginių sezoną, kuriame stalo žaidimų vakarai, proto mūšiai, pašnekesiai su įdomiais žmonėmis bei koncertai, pradėjęs baras, šeštadienį, spalio 4 d. visus pakvies ir į atlikėjos Rinos Mint bei „Blues Makers“ nario Virgilijaus Juto gyvo garso koncertą.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą