Verslas

NYDERLANDŲ BENDROVĖ GAVO LEIDIMĄ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją Nyderlandų bendrovei „RREI Logistics“ įsigyjant 99,9 proc. UAB „Baltic fish export“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. lapkričio 2 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Nyderlanduose registruota kontroliuojančioji bendrovė „RREI Logistics“ priklauso „Vičiūnų“ įmonių grupei. Su „RREI Logistics“ susiję ūkio subjektai veiklą vykdo įvairiose Europos ir Azijos šalyse, kur užsiima maisto produktų (surimio, žuvų ir miltinių produktų) gamyba, pardavimu, logistika, žemės ūkio produktų, paukščių auginimu, prekyba, taip pat teikia maitinimo, su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas ir kt. Lietuvoje su kontroliuojančiąja bendrove susijusios įmonės verčiasi žuvies ir jūros gėrybių gamyba ir prekyba, didmenine prekyba, patalpų nuoma, duonos produktų gamyba ir prekyba, logistika, maisto produktų gamyba, prekyba ir kt.

Bendrovė „Baltic fish export“ perdirba menkę, vykdo šaldytos žuvies ir jūros gėrybių didmeninę prekybą, teikia logistikos ir sandėliavimo paslaugas bei turi nekilnojamojo turto, kur gali būti vykdoma vištų dedeklių auginimo, skerdimo, kiaušinių gavybos ir prekybos veikla.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Pranešimą paskelbė: Konkurencijos tarybos Komunikacijos skyrius, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą