Verslas

Nuo šiol „Rimi.lt“ pirkinius į namus pristatys ir Klaipėdos mieste

Prieš mažiau nei mėnesį pradėjusi veikti Klaipėdoje, e. parduotuvė „Rimi.lt“ šiame pajūrio mieste pradeda teikti pirkinių pristatymo į namus paslaugą. Jos poreikį patvirtina „Rimi“ lojalumo kortelių duomenys. Jie rodo, jog, nors e. parduotuvėje pirkėjai lankosi rečiau, jų pirkinių krepšelis vidutiniškai 3,5 karto didesnis nei perkant tradicinėse parduotuvėse. Didžiausią e. parduotuvės pirkėjų dalį sudaro 26-35 metų amžiaus gyventojai ir beveik trečdalis visų pirkėjų turi vaikų.

Pirkinių krepšelis – 3,5 karto didesnis nei tradicinėse parduotuvėse

„Pradėję veiklą karantino pradžioje, jam baigiantis jau teikiame visas e. parduotuvės paslaugas keturiuose didžiausiuose šalies miestuose. Jei dėl pandemijos nebūtume koregavę plėtros planų, pajūrį „Rimi.lt“ būtų pasiekusi žymiai vėliau. Dabar ir uostamiesčio gyventojams, ir čia tik šiltajam sezonui atvykstantiems pirkėjams prieinamos tiek prekių pristatymo į namus, tiek prekių atsiėmimo punktų paslaugos“, – sako „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius Vaidas Lukoševičius.

Pasak jo, sparti plėtra netradicinėmis aplinkybėmis pareikalavo ne tik didelio susitelkimo ir intensyvaus darbo, bet ir ypatingai daug lankstumo bei kūrybingumo. Patirtis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose rodo, kad šios pastangos tikrai ne veltui – pirkėjai išnaudoja e. parduotuvės privalumus. Apie tai byloja ir kelis kartus didesnis nei fizinėse tinklo parduotuvėse e. parduotuvės pirkinių krepšelis. Daugiausia perka 36-45 metų pirkėjai, e. parduotuvėje perkantys vyresni nei 65 metų amžiaus pirkėjai, lyginant su amžiaus kitomis grupėmis, tai daro dažniausiai. Daugiau nei 40 proc. visų „Rimi.lt“ pirkėjų sudaro 26-35 amžiaus gyventojai.

Didžiuosiuose šalies miestuose – ir prekių atsiėmimo punktai, ir pristatymo į namus paslaugos

Prekių pristatymo į namus paslaugą e. parduotuvės „Rimi.lt“ pirkėjai gali užsakyti suformavę minimalų – 10 eur. pirkinių krepšelį ir, nurodę tokį pageidavimą komentarų skiltyje, gauti prekes į namus be tiesioginio kontakto su kurjeriu: atvežęs e. parduotuvei priklausančiu transportu, jis prekes saugiai palieka prie pirkėjų durų. Taip pat saugiai, be tiesioginio kontakto, ir visada nemokamai „Rimi.lt“ pirkėjai gali atsiimti įsigytas prekes tam skirtuose punktuose. Klaipėdoje jie įrengti prekybos centruose „Taikos 64“ ir „Molas“.

„Rimi.lt“ prekių atsiėmimo punktai taip pat veikia Šiauliuose, prekybos centre „Saulės miestas“ ir Šiaulių Dainų rajone esančiame prekybos centre „Rimi“, Kaune – prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ bei pirkinių centre „Savas“, bei Vilniuje – prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, „Rimi“ prekybos centre, Kedrų gatvėje, bei prekybos slėnyje „Nordika“. Vilniečiai įsigytas prekes gali atsiimti ir „Rimi Drive“ – sostinės Šiaurės miestelyje įrengtame prekių atsiėmimo punkte, kur atvykus, pirkinius atneša ir tiesiai į automobilio bagažinę ar ant galinės sėdinės palieka e. parduotuvės darbuotojas.

Parašykite komentarą