Verslas

Nuo šiol „Ačiū“ kortelės turėtojams – nuolaidos ir degalams

Prie populiariausia Lietuvoje tapusios „Ačiū“ lojalumo programos jungiasi naujas partneris – degalinių tinklas „Circle K“. Jau sausio mėnesį lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ kortelių turėtojai 95-iose degalinėse šalyje galės pigiau piltis degalus ir dujas, gauti nemokamos kavos bei sutaupyti plaunantis automobilį.

Plastikinių „Ačiū“ kortelių šalyje iš viso išduota jau apie 1,9 mln. Tai reiškia, kad naujosiomis nuolaidomis naudotis galės maždaug du trečdaliai Lietuvos gyventojų.

„Nuolat tobuliname savo lojalumo programą ir ieškome būdų „Ačiū“ dalyviams ne tik užtikrinti geriausius pasiūlymus savo parduotuvėse, bet suteikti aktualių nuolaidų ir už „Maxima“ tinklo ribų. Džiaugiamės, kad lojaliems mūsų pirkėjams pavyksta sutaupyti tiek įsigyjant maisto prekių, tiek pramogaujant, o nuo šiol „Ačiū“ kortelė sumažins ir išlaidas degalams“, – sako „Maxima“ Rinkodaros departamento direktorė Renata Kežionienė.

Savo „Ačiū“ kortelę užregistravus Circle K, pirkėjai nuo sausio 2-osios jau gali naudotis įvairiomis „Circle K“ naudomis: 3,5 ct nuolaida kiekvienam degalų litrui, 4,3 ct nuolaida kiekvienam litrui dujų, 15 proc. nuolaida visoms automobilio plovimo programoms bei kas aštuntu puodeliu kavos galės mėgautis nemokamai. Be nuolatinių nuolaidų degalinių tinklas reguliariai skelbia ir riboto laiko pasiūlymus, kurie taip pat galios ir su užregistruota „Ačiū“ kortele.

„Būdami vieni mažmeninės degalų prekybos, šviežio greito maisto ir apsipirkimo lyderių Lietuvoje, bendradarbiavimą su „Maxima“ tinklu ir jo lojalumo programa vertiname kaip galimybę pritraukti daugiau pirkėjų ir užtikrinti jiems geriausią apsipirkimo patirtį ir papildomas naudas. Tai ypač aktualu šiuo metu, kai yra aukšta infliacija, o poreikis efektyviai valdyti asmeninius finansus yra dar didesnis“, – sako 95 degalines Lietuvoje valdančio „Circle K Lietuva“ tinklo vadovas Skirmantas Mačiukas.

Naujos partnerystės proga pirkėjai gaus ir papildomų nuolaidų degalams. Sausio 2-22 dienomis „Maxima“ parduotuvių klientai, apsiperkantys su „Ačiū“ kortele, kartu su kvitu gaus 3 Eur nuolaidos kuponą degalams. Kuponą panaudoti bus galima iki vasario 5 d., pilantis bent 30 litrų degalų „Circle K“ degalinėse.

Nuolaidos ir kinomanams, ir keliautojams

Nuo rudens „Ačiū“ kortelės yra dar patogesnės – senosios yra nemokamai keičiamos naujomis bekontaktėmis. Atsiskaitant už pirkinius žmonėms dabar pakanka naująja kortele tik priliesti kortelių skaitytuvą, tad apsipirkimas „Maxima“ parduotuvėse tapo dar greitesnis.

„Circle K“ – jau penktasis „Ačiū“ lojalumo programos partneris, dar labiau išplečiantis ir už parduotuvių ribų suteikiamų nuolaidų pasiūlą.

„Ačiū“ kortelę turintys vairuotojai gali privalomąjį vairuotojo draudimą bendrovėje „Gjensidige“ įsigyti su 5 proc. nuolaida. Neseniai pristatyta kinomanams patiksianti naujiena – kino filmus programos nariai „Apollo“ teatruose antradieniais gali žiūrėti dvigubai pigiau.

Tuo tarpu partneris „Gera dovana“ „Ačiū“ kortelės turėtojams kiekvieną mėnesį suteikia vis naują pasiūlymą.
Nuolaidos lydi net ir vykstant į svečias šalis. Platų poilsinių ir pažintinių kelionių pasirinkimą siūlanti agentūra „West Express“ kortelės „Ačiū“ turėtojams suteikia 5 proc. nuolaidą įsigyjant kelionę internetu.

Parduotuvėse – specialūs pasiūlymai ir nuolaidų klubai

Pirkdami parduotuvėse „Maxima“ ir pateikę „Ačiū“ kortelę arba programėlę, pirkėjai naudojasi papildomomis nuolaidomis bei kaupia „Maximos“ pinigus. Jais vėliau galima padengti iki 99 % pirkinio sumos prekybos tinkle. Vieno „Maximos“ pinigo vertė lygi 1 eurui.

Išplėstas ir „Ačiū“ klubų pasirinkimas, kurių nariai sulaukia specialių ilgalaikių pasiūlymų, parengtų pagal jų poreikius bei pomėgius. Kiekvienas lojalumo programos narys gali pasirinkti 5 jam naudingiausius klubus ir naudotis net iki 50 proc. nuolaidomis tam tikroms prekių grupėms, o prekybos tinklo partneriai dar prideda savo pasiūlymų ir žaidimų.

Ypatingų nuolaidų sulaukia mėgstantys žuvies patiekalus arba sūrių įvairovę, mylintys kates arba šunis, kambarinius augalus arba sodą puoselėjantys „Maximos“ klientai, taip pat kūdikius auginančios šeimos, knygų skaitytojai ar gyvenimo be kepsninės neįsivaizduojantys žmonės.

Populiariausiu klubu išlieka „Mažylių“, kurio daugiau nei 100 tūkst. narių tokias prekes kaip kūdikių sauskelnės, vaikiški drabužiai, kūdikių maistas ir pan. perka geresnėmis kainomis.

Asmeninio dėmesio klientai sulaukia ir savo gimtadienio proga: kiekvienas „Ačiū“ programos narys gauna 10 proc. nuolaidą vienam apsipirkimui, 30 proc. nuolaidą tortams, pyragams, pyragaičiams, plokštainiams, šakočiams, nealkoholiniam vynui, sidrui, alui ir kitų išskirtinių pasiūlymų.

Parašykite komentarą