Verslas

Nuo pirmadienio „Iki“ parduotuvėse keičiasi kaukių dėvėjimo tvarka

Nuo balandžio 4-osios, pirmadienio, visose „Iki“ parduotuvėse apsauginės veido kaukės ir respiratoriai tiek pirkėjams, tiek personalui nėra privalomi, jie išlieka rekomenduojamo pobūdžio.  

„Veido kaukių nuo šiol dėvėti nebeprivaloma. Vis dėlto, norėdami užtikrinti kuo saugesnę aplinką tiek lankytojams, tiek darbuotojams, rekomenduojame ir toliau laikytis visų saugumo priemonių“, – teigia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Prekybos tinklas primena, kad parduotuvėse laikomasi griežtų dezinfekcijos priemonių, dezinfekuojami paviršiai ir pirkinių krepšeliai, įrengti bekontakčiai dezinfekantai. Pirkėjai raginami laikytis saugaus atstumo. Taip pat rekomenduojama į prekybos vietas atvykti su pirkinių sąrašu, naudotis savitarnos kasomis, apsipirkimą planuoti ne piko metu, kad nesusidarytų spūstys, ypač prieš Velykas.

„Skatiname gyventojus pasinaudoti lanksčiomis galimybėmis ir apsipirkti rytinėmis arba vakarinėmis valandomis. Norintieji greitai ir patogiai apsipirkti neišeidami iš namų tai padaryti gali internetu, naudodamiesi programėle „LastMile“. Be to, per programėlę užsisakytas prekes atsiimti galima ir specialiame atsiėmimo punkte artimiausioje parduotuvėje arba drive–in langelyje“, – sako V. Budrienė.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Parašykite komentarą