Verslas

„Northway“ įsigijo vaisingumo centrą Latvijoje

Viena iš „Northway“ grupės įmonių įsigijo vaisingumo centrą Latvijoje SIA „Vasu“, teikiantį plataus spektro paslaugas poroms, negalinčioms susilaukti vaikų. Liberalesnė šios šalies reguliavimo aplinka leis teikti paslaugas platesniam pacientų ratui, įskaitant ir poras, kurioms nevaisingumo gydymui reikalinga lytinių ląstelių ar embrionų donorytė. Rygoje esančiame centre be pagalbinio apvaisinimo paslaugų teikiamos ir embrionų genetinės diagnostikos paslaugos.

„Džiaugiamės atsiradusia galimybe padėti kuo daugiau žmonių, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali susilaukti vaikų. Esame pasirengę naujiems iššūkiams, susijusiems su darbo organizavimu naujoje rinkoje, juolab, kad turėdami du sėkmingai veikiančius medicinos centrus Jungtinėje Karalystėje, jau išmokome dirbti užsienyje ir prisitaikyti prie naujų verslo sąlygų bei kitokios reguliacinės aplinkos. Tikime, kad artimiausioje ateityje galėsime tapti šių paslaugų lyderiais visame Baltijos regione“, – teigia „Northway“ medicinos centrų vadovė Diana Bumelytė.

Įmonė SIA „Vasu“ savo veikloje Latvijoje naudoja prekės ženklą „Jūsu Arsti“ (liet. „Jūsų gydytojai“) ir rinkoje yra atpažįstama būtent šiuo pavadinimu. Kaimyninėje šalyje šis centras veikia daugiau nei 15 metų ir yra laikomas pagalbinio apvaisinimo paslaugų pradininku, per savo gyvavimo laikotarpį įgijusiu puikią reputaciją ir klientų pasitikėjimą. Centre dirbantys patyrę pagalbinio apvaisinimo ir reprodukcinės sveikatos specialistai taikydami pažangiausius gydymo metodus  teikia viso spektro ginekologines, nėštumo priežiūros, pagalbinio apvaisinimo, preimplantacinės diagnostikos, ginekologinės estetikos ir kitas paslaugas. Centras dirba laikydamasis aukščiausių kokybės standartų: įdiegta ISO 9001:2015 kokybės vadybos sistema, suteiktas FDA sertifikatas – tokį įvertinimą šis centras vienintelis turi visame Baltijos regione.

„Northway“ įmonių grupė – tai 17 įmonių, sėkmingai plėtojančių veiklą medicinos, sveikatingumo, biotechnologinės farmacijos, investicinės veiklos srityse. Ją sudarantys Medicinos, Biotechnologijų ir Investicinis klasteriai vienija daugiau kaip 600 darbuotojų. Didžioji dauguma jų – aukštos kvalifikacijos mokslininkai, biofarmacijos ir medicinos specialistai. Grupės įmonės veiklą vykdo Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. “Northway“ Medicinos klasteris šiuo metu vienija 7 centrus, teikiančius aukščiausio lygio medicinos ir chirurgijos bei pagalbinio apvaisinimo paslaugas.

Pranešimą paskelbė: Aira Buškutė, TGS Baltic

Parašykite komentarą