Virtuvė, receptai

Norintis sutaupyti laiko ir pinigų galės įsigyti jau sukomplektuotus maisto rinkinius Kūčių ir Kalėdų stalui

Prekybos tinklas „Rimi“ pirmasis tarp Lietuvoje veikiančių mažmeninės prekybos tinklų pirkėjams pristato naujieną: gruodžio 23-24 dienomis trijose „Hyper“ formato parduotuvėse, įsikūrusiose Vilniaus prekybos centruose „Panorama“, „City North“ bei „Mylia“ ir Kauno – „Mega“ , pirkėjams bus pasiūlyti suruošti maisto rinkiniai šventėms, kuriuos išpakavus galėsite iškart sėsti prie Kūčių vakarienės ar Kalėdų pietų stalo. Pasak „Rimi“ komercijos operacijų vadovės Olgos Suchočevos, taip siekiama palengvinti pasiruošimo šventėms rūpesčius skubantiems, be to, perkant jau sukomplektuotus rinkinius galima sutaupyti.

Naujovę paskatino klientų poreikiai

Šįmet Kūčias ir Kalėdas švęsime savaitgalį, tad laiko pasiruošimui turėsime mažiau nei buvusiais metais. Pasak O. Suchočevos, maisto rinkiniai šventėms tikrai sutaupys brangaus laiko ir pinigų: „Dauguma dirbame labai intensyviai, tad per šventes svajojame apie poilsį. Kita vertus, Lietuvoje gyvena nemažai kitų tautybių žmonių, kuriems mūsų papročiai ir kulinarinis paveldas yra neįprastas. Norime palengvinti maisto ruošos rūpesčius savo klientams, tad sugalvojome, kaip sukomplektuoti rinkinius, kad juose būtų ir tradicinių patiekalų, ir naujesnių, įdomesnių, kuriems pagaminti reikia daugiau laiko. Pavyzdžiui, vyniotinių. Be to, jei kažką bandome pirmą kartą, kartais nežinome, ar pavyks, todėl pirkėjams prie maisto rinkinių, kaip atskirą priedą Kalėdoms, siūlysime keptą antį arba keptą kiaulienos sprandinę.“

Net jei visai nebus laiko pasiruošimui, šie rinkiniai išgelbės jūsų šventes – galėsite be streso ir skubos pabendrauti su pačiais artimiausiais žmonėmis, o juk tai ir yra svarbiausia. „Patiems ieškant jau pagamintų patiekalų, kurių didesniuose prekybos centruose irgi bus, kai ko galima nerasti, nepastebėti ar užmiršti, tad rinkiniai sutaupys laiko ir pinigų – nereikės vaikščioti po parduotuvę renkantis, o galutinė kaina bus mažesnė nei perkant patiekalus atskirai“, – sako O. Suchočeva.

Specialistė taip pat pažymi, kad dovanoms ar švenčių stalui paįvairinti galima nusipirkti gurmaniško prekės ženklo „Selection by Rimi“ maisto rinkinių, kurie jau sudomino pirkėjus. „Tai aukščiausios kokybės mūsų privačios etiketės prekinio ženklo produktai, pagaminti pagal autentiškus receptus ir pasižymintys puikiu skoniu – jie patiks mėgstantiems naujoves ir vertinantiems kokybę. Be to, juos visus (išskyrus su dešra) galima laikyti kambario temperatūroje, nusipirkus iš anksto. Šiuos rinkinius galima įsigyti ir elektroninėje parduotuvėje“, – teigia komercijos operacijų vadovė.

Kūčių vakarienė nedidelei šeimai nekainuos nė 50 eurų

Prieš šventes bus galima įsigyti rinkinį Kūčioms (skirtą 2–4 asmenims), kuris kainuos 45,99 eur, ir bendrą rinkinį Kūčioms bei Kalėdoms už 75,99 eur. Kaip tradiciniai priedai Kalėdų stalui dar siūloma kepta kiaulienos sprandinė už 12,99 eur/1 kg (ji svers apie 1,1–1,3 kg), taip pat kepta antis su glazūra už 13,99 eur/1 kg (ji svers apie 1,5-1,7 kg).

„Kūčių stalui paruošime tradicinių patiekalų: spanguolių kisieliaus, aguonų pieno, kelių rūšių silkės, keptos jūrų lydekos filė, įvairių keptų žuvų rinkinių su pritaikytais padažais, pyragėlių su grybais, rankų darbo kūčiukų. Kadangi mūsų virtuvė modernėja, pasiūlysime ir daugelio taip mėgstamų marinuotų alyvuogių, užtepėlės su vytintais pomidorais, lapinių salotų su tunu, burokėlių karpačo, jūros gėrybių užkandžio, bandelių su aguonų ir riešutų įdaru. Na, o visiems, tiek tradicinės, tiek modernios virtuvės gerbėjams, visada patinka tamsi bemielė naminė duona“, – rinkinių sudėtį vardija O. Suchočeva.

Bendrą rinkinį Kūčių ir Kalėdų stalui (jis taip pat skirtas 2-4 asmenims) papildys mėsos patiekalai: tepamas vištienos kepenėlių paštetas, mini užpiltinės su vištiena, pjaustytas jautienos liežuvis, vištienos vyniotiniai su grybais ir su kmynais. „Prie jų pasiūlysime gardžius padažus ir gaivias brokolių salotas su ridikėliais. Saldumynų stalą papuoš pyragas su aguonų ir apelsinų įdaru bei mini pyragaičių rinkinys. Mūsų kulinarai ir konditeriai pasistengė, kad šventės pirkėjams būtų lengvesnės, o šventinės vakarienės ir pietūs dėl patiekalų įvairovės ir kokybės įtiktų išrankiausiam skoniui“, – sako „Rimi“ ekspertė.

Sutaupyti padės planavimas

Pasak O. Suchočevos, artėjant Kalėdoms ir ieškant produktų šventiniam stalui žmonėms sutaupyti padeda dovanų ir maisto planavimas, pirkimas iš anksto nuolaidų metu, taip pat dovanų gaminimas namuose ar bendras sutarimas su artimaisiais dovanoti mažiau. „Svarbiausia yra tinkamai paskirstyti finansus ir nepirkti visų maisto produktų ar dovanų vienu metu. Pirkėjai gali ieškoti nuolaidų populiariausioms ilgo galiojimo maisto ar dovanų kategorijoms, pavyzdžiui, konservams, žaislams, kosmetikai ar knygoms, jau dabar, o prieš pat Kalėdas išlaidas skirti greitai gendančiam maistui“, – siūlo ekspertė.

Sutaupyti apsiperkant padeda ir tikslus pirkinių krepšelio planavimas bei „Mano Rimi“ lojalumo programa, suteikianti asmeninius pasiūlymus, papildomas nuolaidas arba kaupimą nuo išleistos sumos: „Tik jums skirtus „Rimi“ pasiūlymus galima rasti keliose vietose: prisijungus prie savo paskyros adresu www.rimi.lt, taip pat „Rimi“ programėlėje telefone arba „Mano Rimi“ kortelių terminale parduotuvėse. Naudinga žinoti tai, kad terminale galima ne tik naudotis plastikine fizine „Mano Rimi“ kortele, bet ir skenuoti QR kodą.“

Parašykite komentarą