Laisvalaikis

Nežinote, kaip nustebinti tėtį? Tai patiks ir sportininkui, ir grilio mėgėjui

Nors sakoma, kad geriausia dovana tėvams – kartu praleistas laikas, tačiau dėmesingai išrinktos, nors ir simbolinės dovanos juos visada pradžiugina. Prekybos tinklo „Rimi“ komercijos operacijų vadovė Olga Suchočeva sako, kad universalios dovanos tinka kiekvienam, nuo sportininko iki grilio entuziasto, o iki šventinio sekmadienio verta pasinaudoti nuolaidomis – šią savaitę (gegužės 21 d. – birželio 3 d.) grožio ir asmens higienos el. prietaisus „Philips“ galėsite įsigyti pigiau, turėdami „Mano Rimi“ lojalumo kortelę.

Kosmetikos priemonės – klasikinė dovana

Dovaną tėčiui galima sukomplektuoti iš kelių kosmetikos priemonių: įvairaus kvapo dušo želė, purškiamų ar pieštukinių dezodorantų. Prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvėse šią savaitę (vyrišką kosmetiką galima įsigyti net su 40 proc. nuolaida, pasinaudojus nuolaidos kuponu. O tokios dovanos kaip skustuvas ar barzdaskutė taip pat visuomet ras vietą tėčių spintelėse.

Prekybos tinklo „Rimi“ komercijos operacijų vadovė Olga Suchočeva atkreipia dėmesį, kad vasarą vertėtų pasirūpinti ir apsauga nuo saulės, todėl tėčiams galite padovanoti losjoną, pienelį ar aliejų su SPF apsauga. Jų „Rimi“ asortimente yra įvairių, o dabar pigiausias kremas nuo saulės kainuoja nuo 2,79 Eur, perkant su lojalumo kortele: „Taip pat pravers odą raminančios putos, kurias galima įsigyti su nuolaidomis.“

Ir turistaujant, ir atostogaujant

Tėčiai tikrai padėkos už praktiškas dovanas, kurių prireiks šią vasarą. Turistinė trikojė kėdė (4,99 Eur) ar sulankstoma turistinė kėdė su atramomis nugarai ir rankoms (14,99 Eur) bus nepakeičiamos tiek žvejojant, tiek laiką leidžiant gamtoje. Išsitiesus ant pripučiamo čiužinio (nuo 10,49 Eur, perkant su lojalumo kortele) prie ežero ar jūros, bus galima minkštai ir patogiai mėgautis kaitria vasaros diena su knyga rankose.

„Taip pat vežantis gėrimus ir užkandžius į gamtą, visada pravers šaltkrepšis: jis pasitarnaus karštymečiu dar ir vykstant į prekybos centrą – namo bus galima nusigabenti nesušilusias ar neaptirpusias prekes. Jei tėtis dar neturi kepsninės, būtinai ją padovanokite: jos dabar kainuoja vos nuo 14,99 Eur. Be to, stovyklaujant pravers įvairūs įrankai: palapinės kuoliukai, kurie kainuoja tik 2,99 Eur, taip pat – rankinė (4,99 Eur) bei elektrinė oro pompa čiužiniui“, – pataria ekspertė.

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams

O. Suchočeva sako, kad tėčiams, mėgstantiems dviračių sportą, pravers dviračio gertuvės laikiklis, kurio kaina – 5,99 Eur bei dviračio telefono laikiklis. „O sustojus atsikvėpti ir užsukus į parduotuvę ar kavinę, reikėtų pasirūpinti dviračio apsauga: jam skirtos spynos (su kodu arba be) dabar „Rimi“ kainuoja nuo 11,79 Eur. Be to, puiki dovana gali būti ir sporto inventorius: futbolo ar tinklinio kamuolys (9,99 Eur), badmintono raketės (6,99 Eur).“

„Tikrai išsirinksite dovanų iš vasaros prekių katalogų su gausiu prekių asortimentu: „Malonių kelionių“ (viskas stovyklavimui), „Neriame į vasarą“ (maudynės ir lauko žaidimai) bei „Skaniausia gamtoje“ (viskas grilinimui). Juos galima pavartyti internetiniame puslapyje www.rimi.lt ir numatyti, ką norėsite padovanoti tėčiui: šiuo metu yra daug įdomių pasiūlymų ir nuolaidų iki 40 proc.“, – teigia O. Suchočeva.

Ekspertė primena, kad pigiau įsigyti įvairių prekių padėtų privačios etiketės „Rimi“ bei „Rimi Smart“ prekių pasirinkimas, akcijų sekimas, tikslus pirkinių krepšelio planavimas bei „Mano Rimi“ lojalumo programa, suteikianti asmeninius pasiūlymus bei papildomas nuolaidas. Visus sutaupyti padedančius „Rimi“ pasiūlymus galima rasti keliose vietose: prisijungus prie savo paskyros adresu www.rimi.lt, taip pat programėlėje telefone arba „Mano Rimi“ kortelių terminale parduotuvėse.

Parašykite komentarą