Verslas

Neturintiems grynųjų knygas pardavinės išmaniuoju būdu

„Tyto alba“ tapo pirmąja Lietuvos leidykla, sudariusia galimybę savo klientams įsigyti knygų išmaniuoju telefonu. Vartotojai, turintys „Paysera“ el. pinigų sąskaitą, iš jos jau gali susimokėti už knygas, perkamas „Tyto alba“ leidyklos būstinėje ir elektroniniame knygyne. Išmaniuoju būdu įsigytos knygos kainuos 5 proc. pigiau nei atsiskaitant per banką ar grynaisiais.

„Tyto alba“ vadovai su „Paysera“ artimiau susipažino rengdamiesi rugsėjo pradžioje Vilniuje vyksiančioms „Sostinės dienoms“. Šio gatvės festivalio metu visi prekiautojai suteiks galimybę pirkėjams atsiskaityti išmaniaisiais telefonais – per „Paysera“. Išmaniems pirkėjams automatiškai bus taikoma mažiausiai 5 proc. garantuota grąža (nuolaida) nuo pirkinių sumos.

„Išmaniosios technologijos tampa mūsų kasdienybe – natūralu, kad nenorime atsilikti. Galimybė atsiskaityti už prekes ar paslaugas ne tik grynaisiais pinigais, mokėjimo kortele ar banko pavedimu, bet ir išmaniuoju telefonu turėtų būti ypač patraukli jaunimui, – sako Bronislovas Vadeikis, „Tyto alba“ direktoriaus pavaduotojas – Toks atsiskaitymo būdas mums labai pravers įvairių mugių bei kitokių renginių metu.“

Atsiskaitymas išmaniaisiais įrenginiais padės išspręsti gana dažną problemą, kai knyga susidomėjęs pirkėjas negali jos įsigyti, nes neturi grynųjų. Kadangi daugelis telefoną visada nešiojasi su savimi, patikusio pirkinio atsisakyti nebereikės.

Siekdama, kad ir pirkėjai pamėgtų šį mokėjimo būdą, „Tyto alba“ 5 proc. nuolaidą ketina taikyti ne tik „Sostinės dienų“ gatvės mugėje, bet ir artimiausią pusmetį visiems savo pirkėjams, mokantiems „Paysera“ mokėjimo būdu.

Kaip tvirtina Modestas Juonys, „Paysera“ pardavimų direktorius, leidyklai „Tyto alba“ ir kitoms įmonėms ši mokėjimų sistema naudinga dar ir todėl, kad lėšų priėmimas iš klientų kainuoja dvigubai pigiau nei bankų taikomi kortelių aptarnavimo mokesčiai. Bankai paprastai taiko apie 1,5 proc. komisinių mokesčių nuo pirkinio sumos, o „Paysera“ – tik 0,7 proc.

Apie „Paysera“:

„Paysera“ – globali mokėjimų sistema, suteikianti galimybę savo vartotojams išvengti bankų taikomų komisinių mokesčių už tarptautinius pervedimus ir sutaupyti ženklias sumas. „Paysera“ yra Europos Sąjungoje licencijuota elektroninių mokėjimų įstaiga, pirmaujanti pasaulinėje rinkoje teikiamų paslaugų spektru: tarptautiniai pervedimai už vietinių kainą, atsiskaitymas internetu ir mobiliaisiais įrenginiais, pinigų siuntimas SMS žinute, įmokų surinkimas, QR kodais pagrįsti atsiskaitymai prekybos taškuose ir kt.

Šiuo metu „Paysera“ turi 150 000 vartotojų. Iš „Paysera“ klientų sąskaitų per 2014 m. pirmąjį pusmetį pervesta virš 1,1 mlrd. Lt (327 mln. EUR). Per pirmuosius dvejus veiklos metus jos partneriais tapo 70 bankų visame pasaulyje. „Paysera“ sparčiai plečia savo veiklą globalius sprendimus pritaikydama vietinėms rinkoms.

Daugiau apie „Paysera“ www.paysera.com.

Nuotrauka: „Tyto alba“ tapo pirma leidykla Lietuvoje, už kurios knygas galima atsiskaityti išmaniuoju telefonu.

http://tinypic.com/r/1z5hkll/8

Parašykite komentarą