Sportas

Netrukus Klaipėdoje pradės veikti nauja, moderni sporto treniruočių ir renginių erdvė

Klaipėdoje, Paryžiaus Komunos g. 16A greitai pradės veikti sporto kompleksas su daugiafunkciu sporto paslaugų centru, sunkiosios atletikos sporto klubu ir stadionu, futbolo aikšte bei kita infrastruktūra. Šiuo metu vyksta baigiamieji darbai. 

Pasak UAB „Aplan“ projekto vadovo Aurimo Dališanskio, nauja sporto erdvė Klaipėdoje patenkins ne tik mokinių, bet ir sporto profesionalų poreikius, leis organizuoti sporto renginius, nes aikštės atitinka FIFA keliamus reikalavimus.

 „Klaipėdos futbolo mokykla be remonto buvo daugybę metų. Pasirinkimas ne atlikti kosmetinį remontą, o pilną rekonstrukciją, kuri apimtų ir visos sportui reikalingos  infrastruktūros atnaujinimą, yra labai toliaregiškas sprendimas. Naujasis kompleksas bus pritaikytas ne tik mokinių bei profesionalų treniruotėms, bet ir sporto renginiams, įvairioms varžyboms, turnyrams“, – sakė Aurimas Dališanskis. 

 Pirmuoju etapu buvusi Klaipėdos futbolo sporto mokykla rekonstruota į daugiafunkcį sporto paslaugų centrą su trimis antžeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis.

 Antruoju etapu įrengta sporto infrastruktūra. Ją sudaro dirbtinės dangos pagrindinis stadionas su keturiais bėgimo takais ir 6 bėgimo takais 100 metrų tiesiojoje, rutulio stūmimo ir šuolio į tolį sektoriais, ir dirbtinės dangos futbolo treniruočių aikštele (105 x 65 m). Taip pat įrengta natūralios dangos futbolo apšilimo aikštelė, multifunkcinės dangos sporto aikštelė, lauko treniruoklių sektorius su poilsio ir žaliosios zonomis, naujomis tribūnomis.  

Sutvarkyta teritorijos aplinka ne tik atgaivins apleistą teritoriją, bet ir leis patogiau atvykti į sporto kompleksą jo lankytojams. Prie to prisidės naujos, erdvios automobilių aikštelės ir dviračiams pritaikyta infrastruktūra.

Tikimasi, kad naujasis sporto kompleksas ne tik paskatins klaipėdiečius aktyviau sportuoti, bet ir pritrauks į miestą daugiau sportui skirtų renginių.  

Pranešimą paskelbė: Inga Černiauskienė, Aplan, UAB

Parašykite komentarą