Verslas

Nekilnojamojo turto ir statybos ekspertė Asta Augutytė-Rapkevičienė papildė „Sorainen“ partnerių gretas

Asta Augutytė-Rapkevičienė tapo 33-ąja teisės firmos „Sorainen“ partnere. Firmoje ji dirba jau nuo 2013 m. ir yra Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje gerai žinoma teisės ekspertė.

A.Augutytė-Rapkevičienė specializuojasi nekilnojamojo turto ir statybos srityse bei vadovauja „Sorainen“ aplinkosaugos praktikai Lietuvoje. Ji konsultuoja stambiausius nekilnojamojo turto rinkos žaidėjus visais su plėtra susijusiais klausimais. „Mano tikslas yra susitelkti į stipriausios nekilnojamojo turto komandos rinkoje kūrimą, atkreipiant dėmesį į naujas sritis, tokias kaip atsinaujinančių energijos išteklių projektų plėtra, bei atsižvelgiant į augantį susidomėjimą logistikos, sandėliavimo ir gamybos sektoriais“, – pažymi Asta. Ji taip pat priduria, kad visoms didžiosioms advokatų kontoroms yra kur tobulėti, kai kalbama apie išskirtinio dėmesio užtikrinimą kiekvienam klientui.

Pasak „Sorainen“ Lietuvos biuro vadovaujančio partnerio Tomo Kontauto, Asta yra viena iš stipriausių  ekspertų šalyje, pastaraisiais metais dirbusi vykdant didžiausius sandorius, tokius kaip „SBA Group“ logistikos centro pardavimas „EfTEN“, „Ignitis“ pirminis viešas akcijų platinimas (IPO) ir „Deka Immobilien“ įgyvendintas „Quadrum“ biurų įsigijimas. Asta taip pat padėjo klientams vykdyti svarbiausius energetikos ir infrastruktūros plėtros projektus Lietuvoje, pradedant branduolinės energetikos objektais ir baigiant geležinkelių plėtra.

Metų pradžioje partnerių gretos pasipildė ir „Sorainen“ Estijos biure, kur partneriu tapo Norman Aas – buvęs ilgametis generalinis prokuroras, dabar dirbantis įmonių nusikaltimų ir antikorupcinių strategijų srityje.

„Sorainen“ yra visiškai integruota regioninė teisės firma teikianti verslo teisės paslaugas Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Baltarusijoje. Jos komandoje yra 33 partneriai, tarp kurių 8 moterys.

 Kontaktinis asmuo žiniasklaidai:

Indrė Norvaišaitė-Volkė

Rinkodaros ir komunikacijos specialistė

+370 67 123 154

indre.norvaisaite@sorainen.com

Pranešimą paskelbė: Virginija Sližauskaitė, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą