Sveikata

„Nebūk naivus kelyje“ psichologinė tarnyba pasiekia pirmieji skambučiai

Tarptautinio socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ psichologinę tarnybą, skirtą padėti vienaip ar kitaip nukentėjusiems nuo neatsakingo keliavimo, pasiekia pirmieji skambučiai asmenų, kurie pasakoja apie patirtas realias grėsmes keliaujant su pakeleivingu automobiliu, surastu internete.

17-25 metų jaunuoliai – merginos bei vaikinai – pasakojo, kad dėl laiko stokos rinkosi keliauti su pakeleivingu automobiliu ir asmuo, kuris teikė šią paslaugą ėmė elgtis neadekvačiai, dėl ko sulaukta grasinimų, kas merginoms iššaukė nemalonius pojūčius, o vaikinus privertė pagalvoti apie savigyną. Šiems asmenims buvo suteikta informacija apie galimybę gauti psichologinę pagalbą, taip pat buvo informuoti apie savisaugą, kuri būtina keliaujant su nežinomu asmeniu.

Šie ir panašūs kreipimaisi pagalbos tik patvirtina būtinumą ne tik kalbėti apie atsakingą keliavimą, bet taip pat imtis visų būtinų priemonių, suteikiant pagalbą nukentėjusiems.

Todėl raginame nelikti nuošalyje visų, kurie gali kam nors prisidėti ir laiku pastebėti pavojaus signalus.

Dėmesio! – svarbi žinia
Tarptautinio socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ psichologinės tarnybos, kuri teiks pagalbą aukoms, vienaip ar kitaip nukentėjusioms nuo neatsakingo keliavimo, tel. 8 613 11344.
Pranešimą paskelbė: Nebūk naivus kelyje spaudos tarnyba , Socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą