Transportas

Naujas maršrutas iš Vilniaus: „Wizz Air“ skraidins į kaimyninę Lenkiją

Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ ir toliau plečia savo skrydžių tinklą Lietuvoje. Aviakompanija nuo kitų metų rugsėjo 18 dienos pradės keturis kartus per savaitę skraidyti į Varšuvą. Bilietus jau dabar galima įsigyti svetainėje wizzair.com, vieno bilieto kaina prasideda nuo 19,99 Eur.*
„Šiais metais jau pranešėme apie keturias naujas „Wizz Air“ kryptis iš Vilnius, todėl džiaugiamės galėdami mūsų augantį skrydžių tinklą papildyti dar vienu patraukliu maršrutu. Vilnių su Varšuva jungsiantys žemų sąnaudų skrydžiai leis keleiviams iš Lenkijos ir Lietuvos dar labiau mėgautis kelionėmis, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s. – Šis maršrutas ne tik sujungs dar dvi Europos sostines, bet ir pagerins susisiekimą su kitomis „Wizz Air“ tinklo šalimis. Mes ir toliau investuojame į naujas paslaugas siekdami užtikrinti mažiausias prieinamas kainas lietuvaičiams.“
„Džiaugiamės, kad naujasis žemų sąnaudų skrydis pagerins susisiekimą tarp dviejų sostinių – Vilniaus ir Varšuvos. Tai bus puiki kelionės alternatyva tiek Lietuvos, tiek Lenkijos gyventojams, keliaujantiems iš vienos šalies į kitą automobiliu ar autobusu. „Wizz Air“ sutrumpins šių žmonių kelionę net iki 4 kartų. Taip pat, tikimės, kad šis skrydis padidins atvykstančių turistų srautus abiejose šalyse“, – sako Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.
Be šio naujo maršruto, sujungsiančio Vilnių ir Varšuvą, „Wizz Air“ paskelbė dar šešis naujus maršrutus iš Varšuvos. Nuo kitų metų birželio mėnesio aviakompanija pradės skrydžius iš Varšuvos į Bratislavą, Bukareštą, Kijevą*, Lioną, Nicą ir Lameciją Termę.
Oro skrydžių bendrovė taip pat neseniai savo skrydžių tinklą iš Vilniaus papildė keturiais naujais maršrutais – pradėjo skrydžius iš Vilniaus į Nicą Prancūzijoje bei Barį Italijoje. Nuo spalio 31 dienos pakils pirmasis bendrovės orlaivis į Reikjaviką Islandijoje, o į Grenoblį, „Alpių sostinę“, skrydžiai bus pradėti vykdyti nuo 2017 metų sausio.
Šiuo metu „Wizz Air“ yra pirmaujanti oro linijų kompanija tarptautiniame Vilniaus oro uoste, kuriame bazuojami 4 bendrovės orlaiviai bei dirba 150 darbuotojų. Praėjusiais metais kompanija pervežė beveik milijoną keleivių iš Lietuvos – tai leido prisidėti prie beveik 700* darbo vietų.

„Wizz Air“ šiuo metu siūlo 33 maršrutus į 15 šalių iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

Naujausios „Wizz Air“ kryptys iš Vilniaus:

Kryptis Dienos Pradžia Kainos nuo***

Nica
Trečiadienis, sekmadienis Skrydžiai jau vykdomi 24,99 Eur
Baris Pirmadienis, penktadienis Skrydžiai jau vykdomi 24,99 Eur
Reikjavikas Pirmadienis, penktadienis Spalio 31 d. 24,99 Eur
Grenoblis Šeštadienis Sausio 14 d.
(2017 m.) 59,99 Eur
Varšuva Pirmadienis, trečiadienis, penktadienis, sekmadienis Rugsėjo 18 d. (2017 m.) 19,99 Eur

Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 73 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 26 bazių ir siūlo 450 maršrutų, jungiančių 130 krypčių 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2800 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Finansiniais metais, kurie baigėsi 2016 m. kovo 31 d., bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 20 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ už pasiekimus 2015 m. bendrovę paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“). „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą