Politika ir teisė

Naujametinis stebuklas: gruodžio 31-ąją Dzūkijoje laimėta 20 000 Eur suma

Artėjant kiekvienų metų pabaigai labai dažnai sakoma, jog naujieji metai bus tokie patys kaip ir jų sutikimas. Jeigu šis posakis teisingas – 2021-ieji Deividui iš Dzūkijos ir jo šeimai bus vieni įsimintiniausių metų. Statybos srityje dirbantis alytiškis gruodžio 31-ąją žmonai padovanojo momentinės loterijos „5X“ bilietą, kuris atnešė 20 000 Eur laimėjimą.

Loterija – smagus šeimos ritualas

„Nauji metai – nauji ir planai. Tik 2020-ųjų emocijos vis dar neapleidžia. Metai visiems buvo netikėti ir sudėtingi, o mums su žmona juos pavyko užbaigti taip puikiai, jog dar ir dabar esu nustebęs“, – kalbėjo vyras, atsiimdamas laimėjimą.

Deividas mėgsta išbandyti sėkmę loterijoje, todėl užsukęs į parduotuvę dažnai namo grįžta su momentinės loterijos ar terminalinių loterijų bilietu. 

„Juokauju, jog turiu laimingą ranką. Vis nusiperku įvairiausių loterijos bilietų, todėl dažnai laimiu 10 ar 20 Eur. Žmonai sekasi daug rečiau, todėl turime nedidelį ritualą – loterijos bilietus visada tikriname ir triname kartu. Taip iškart pasidaliname visomis laimėjimo emocijomis. Galima sakyti, kad tokiu būdu laimėjimo džiaugsmas būna dvigubas“, – pasakojo žaidėjas.

Laimingas bilietas – dovana žmonai

Gruodžio 31-ąją Deividas užsuko į šalia namų esantį prekybos centrą ir loterijos „5X“ bilietą nupirko žmonai dovanų. „Pagalvojau, kad Naujųjų proga žmonai padovanosiu loterijos bilietą. Neturėjau jokios nuojautos, kad gali šitaip pasisekti, todėl pamatę laimėjimą abu labai nustebome“, – dalinosi vyras.

20 000 Eur laimėjimą alytiškių šeimai atnešęs laimingas skaičius „51“, kurį patį pirmąjį ir nutrynė biliete.

„Pirmiausiai nutriname visus bilieto simbolius. Tik matydami, jog kažką laimėjome, nutriname laimėtą sumą. Žmonai pradėjus trinti laimingąjį „5X“ bilietą, iškart pamatėme, kad lamimėjome. Abu buvome tikri, jog tai – 2 Eur suma. Kai pamatėme, jog šalia dvejeto yra ir keturi nuliai – nepatikėjome savo akimis. Sužiurome vienas į kitą. Pirmas jausmas, kurį prisimenu, yra tarpusavyje besikeičiantys šaltis ir karštis, apėmę suvokus, kokią sumą laimėjome“, – sakė loterijos entuziastas.

Tikrinant bilietą pasitiko netikėtumas parduotuvėje

Emocijos, kurias tądien patyrė Deividas, laimėjimu nesibaigė. Norėdamas įsitikinti, jog tikrai laimėjo, vyras išskubėjo į parduotuvę, kurioje įsigijo bilietą.

Ten jį pasitiko pirkėjai, besiruošiantys naujametiniam vakarui, todėl eilėje pamačiusi vieną loterijos bilietą laikantį vyrą, pardavėja paprašė jį praleisti be eilės.

„Apsidžiaugiau, jog pasitaikė tokia maloni pardavėja ir nuskubėjau jai įteikti bilietą. O tada nutiko pats netikėčiausias dalykas, kokį tik galima įsivaizduoti. Pardavėja „Perlo“ terminale patikrino mano bilietą ir sugrojus apie laimėjimą informuojančiai terminalo melodijai, jį perplėšė pusiau“, – su nuostaba balse kalbėjo vyras.

Praėjo kelios sekundės, kol Deividas ir jį aptarnavusi parduotuvės darbuotoja suprato, kas nutiko. Rankose laimydama perpus perplėštą bilietą su 20 000 Eur laimėjimu, pardavėja sutriko dėl savo neapdairumo – su šiuo bilietu žaidėjas turėjo kreiptis į loterijos atstovybę.

„Pirma mintis, žinoma, buvo panikuoti. Abu su pardavėja pasimetėme. Tada pagalvojau, jog turiu kuo greičiau skambinti į „Olifėjos“ biurą ir paaiškinti, kas nutiko. Rodos, jog nuo širdies nusirito akmuo, kai sulaukiau patvirtinimo – bilieto brūkšninis kodas buvo nepažeistas, todėl galėsiu ramiai išsimokėti laimėjimą“, – džiaugėsi žaidėjas.

Svarbiausia – informuoti loterijos organizatorių

Deividas taip pat sakė, kad jo situacija yra puiki pamoka kiekvienam loterijos žaidėjui – laimėjus gali nutikti daugybė dalykų, kuriuos net sunku įsivaizduoti.

„Noriu pasakyti kitiems žaidėjams, jog įvykus kažkokiam netikėtumui, svarbiausia viską iškart aptarti su loterijos organizatoriais, kurie visada stengiasi pasiūlyti geriausius sprendimus“, – sakė vyras.

Deividui antrino ir UAB „Perlas Network“ momentinių loterijų produkto vadovė Laura Skrebytė.

„Loterijos bilietas yra laimėjimo įrodymas, už kurio saugumą atsakingas žaidėjas. Paprastai žaidėjai labai saugo laimingus bilietus, tačiau pasitaiko ir tokių netikėtų situacijų kaip ši. Jeigu loterijos bilietas suplyšo, įplyšo, susiglamžė ar nutiko kitokie dalykai, raginame bilieto nelyginti, neklijuoti. Nepanikuokite ir kreipkitės į loterijos organizatorių. Mes padėsime išspęsti visas bėdas, kad galėtumėte mėgautis savo laimėjimu“, – paaiškino UAB „Perlas Network“ atstovė.

Pranešimą paskelbė: Iveta Galdauskaitė, UAB „Perlas Network”

Parašykite komentarą