Transportas

Nauja „Wizz Air“ komunikacijos vadovė – Tamara Vallois

Didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air” stiprina vadovų komandą – nauja bendrovės komunikacijos vadove tapo Tamara Vallois. Komunikacijos projektus Tamara valdys iš biuro Budapešte bei bus atskaitinga korporatyvinių reikalų vadovui Owain‘ui Jones.
„Tamara „Wizz Air“ komunikacijos komandoje dirba jau trejus metus, tad džiaugiamės jos kopimu aukštyn karjeros laiptais, – sako O.Jones. – Būdama atsakinga tiek už vidinę, tiek už išorinę kompanijos komunikaciją, Tamara vadovaus komunikacijos komandai, kuri šiandien jau yra užsitarnavusi nepriekaištingą reputaciją aviacijos industrijoje. Jos ankstesnė patirtis greito vartojimo prekių ir automobilių sektoriuose neabejotinai bus naudinga ir visai komandai“.
T. Vallois (32 m.) prie „Wizz Air“ prisijungė 2013 metais kaip korporatyvinės komunikacijos vadybininkė. Prieš tai marketingo ir komunikacijos srityse dirbo tokiose pasaulinio garso kompanijose kaip „Colgate-Palmolive“, „General Motors“ ir „Agoda.com“. Dabartinėje pozicijoje ji pakeis Doug‘ą Oliver‘į, kuris laikinai prie „Wizz Air“ komandos buvo prisijungęs 2015 metais.
Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 68 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo 420 maršrutų, jungiančių 124 krypčių 39-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2600 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Finansiniais metais, kurie baigėsi 2016 m. kovo 31 dieną, bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 20 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ už pasiekimus 2015 metais bendrovę paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“).

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą