IT naujienos

„Kaspersky Lab“ siūlo specializuotą sprendimą bankomatų ir POS terminalų apsaugai

„Kaspersky Lab“ išleido sprendimą bankomatų, POS terminalų ir savitarnos terminalų apsaugai „Kaspersky Embedded Systems Security“. Produktas apsaugo minėtus įrenginius nuo kibernetinių grėsmių, užtikrindamas piniginių lėšų ir banko kortelių duomenų saugumą neperkraunant sistemos.
Paprastai bankomatai veikia valdomi pasenusių operacinių sistemų, dažniausiai „Windows XP“, būna riboto darbo našumo ir lėto sujungimo. Jie yra skirtingose vietose, taip pat ir nutolusiose, retai atnaujinami ir saugomi daug mažiau nei bankai. Per pastaruosius dvejus metus tik per pagarsėjusį kibernetinį apiplėšimą „Carbanak“ nusikaltėliai sugebėjo iš bankomatų pavogti milijardą JAV dolerių atlikdami bankines perlaidas visame pasaulyje.
„Kaspersky Lab“ sprendime įgyvendintos technologijos, leidžiančios kovoti su labiausiai paplitusiais išpuoliais prieš šiuos įrenginius. Režimas „Numatytasis draudimas“ sistemoje leidžia naudoti tik tuos failus, tvarkykles ir bibliotekas, kurios akivaizdžiai leidžiamos administratoriaus. Tai suteikia galimybę apsaugoti bankomatus ir mokėjimo terminalus nuo sudėtingų tikslinių grėsmių, tokių kaip „Tyupkin“ ir „Skimer“, galutinių įrenginių lygiu.
Taikant dar vieną svarbią funkciją – režimą „Įrenginių kontrolė“ – blokuojami fizinio neautorizuotų USB nešyklių prijungimo prie įrenginių bandymai. Taip uždengiamas vienas svarbiausių pažeidžiamumų, reguliariai taikomų kibernetinių nusikaltėlių siekiant gauti prieigą prie sistemos.
Produktas visiškai suderinamas su visomis „Windows“ versijomis, taip pat „Windows XP Embedded“, „Windows Embedded 8.0 Standard“, „Windows 10 IoT“. Sistemos reikalavimai minimalūs – nuo 256 Mb operacinės atminties ir 50 Mb vietos diske.
Išsamiai sužinoti apie sprendimą „Kaspersky Embedded Systems Security“ galima čia: http://www.kaspersky.com/enterprise-security/embedded-systems

Apie „Kaspersky Lab“
„Kaspersky Lab“ – didžiausia pasaulyje privati bendrovė, kurianti IT saugumo užtikrinimo programinius sprendimus. Bendrovė yra viena iš keturių geriausių „Endpoint Security“ klasės apsaugos sistemų kūrėjų. Jau daugiau nei šešiolika metų „Kaspersky Lab“ kuria efektyvius apsaugos sprendimus korporacijoms, vidutinio ir smulkaus verslo bendrovėms bei privatiems naudotojams. Didžiojoje Britanijoje registruotos „Kaspersky Lab“ technologijos ir sprendimai apsaugo daugiau nei 400 milijonų naudotojų beveik 200 pasaulio šalių ir teritorijų.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą